reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Nikola to przypomnij mi prosze jaka wage teraz masz i wzrost
ja od staranek wiem ze 4 kilo juz przyszło ale sie boje od jakiegos czasu stanac na wadze aby mi cos w głowe nie wlazło z odchudzaniem,:szok: bo wiem ze wtedy zle zrobie za bardzo chce dzidzie
 
reklama
a mnie cholercia te cyce dalej bolą...
no nic, chyba to po odstawieniu hormonów... Zobaczymy za tydzień, już nie będę kombinować z żadnymi testami przed terminem :p
 
oj Aga w listopadzie ważyłam 65 kilo teraz 72 przy 168 z tym że tak naprawdę to na tyle nie wyglądam jestem po prostu jakby to powiedzieć popuchnięta np. widzę po dłoniach np jak składam w pięści to czuje że mam spuchnięte a ja mam duża skłonność do zatrzymywania wody w organizmie najwięcej mi przybyło w piersiach w obwodzie 12 cm (a i tak miałam duże teraz są gigantyczne)cały czas czuje w nich ból jak przed @ a np w biodrach tylko przybyło mi 2 cm gorzej jest z brzuchem tu już 5 cm ... mam taki 3 miesięczny PMS normalnie...
jeszcze dziś wyczytałm że mój wynik tsh terż nie jest wcale taki dobry bo ja mam 2.208 a co już może świadczyć o początkach niedoczynności tarczycy bo najlepszy wynik w wieku rozrodczym to do 1,8 wszystkie te wyniki niestety są potwierdzone objawami czuje się i wyglądam fatalnie bo już nawet o nie wagę chodzi moja cera wygląda tragicznie i nie tylko na twarzy w ciągu kilku miesięcy stałam się wrakiem człowieka jestem tym wszystkim zmęczona i załamana najśmieszniejsze że jak wyczytałam że moja depresja to tez właśnie może być wynik tych zaburzeń hormonalnych
 
Siema babeczki!!! Ale jestem nie w temacie........ :baffled:
Byłam na USG dziś. Maluch waży już prawie 2,5 kg i wszystkie parametry wskazują, że to 35 tydzień :szok: Z USG wychodzi, że termin porodu na 14 kwietnia się przesunął.
Tak więc od jutra zaczynam intensywnie pakować wszystkie rzeczy, chociaż nie czuje takiej potrzeby jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
oj Aga w listopadzie ważyłam 65 kilo teraz 72 przy 168 z tym że tak naprawdę to na tyle nie wyglądam jestem po prostu jakby to powiedzieć popuchnięta np. widzę po dłoniach np jak składam w pięści to czuje że mam spuchnięte a ja mam duża skłonność do zatrzymywania wody w organizmie najwięcej mi przybyło w piersiach w obwodzie 12 cm (a i tak miałam duże teraz są gigantyczne)cały czas czuje w nich ból jak przed @ a np w biodrach tylko przybyło mi 2 cm gorzej jest z brzuchem tu już 5 cm ... mam taki 3 miesięczny PMS normalnie...
jeszcze dziś wyczytałm że mój wynik tsh terż nie jest wcale taki dobry bo ja mam 2.208 a co już może świadczyć o początkach niedoczynności tarczycy bo najlepszy wynik w wieku rozrodczym to do 1,8 wszystkie te wyniki niestety są potwierdzone objawami czuje się i wyglądam fatalnie bo już nawet o nie wagę chodzi moja cera wygląda tragicznie i nie tylko na twarzy w ciągu kilku miesięcy stałam się wrakiem człowieka jestem tym wszystkim zmęczona i załamana najśmieszniejsze że jak wyczytałam że moja depresja to tez właśnie może być wynik tych zaburzeń hormonalnych

a czy ty nie masz czasem obrazu policystycznych jajników ?
 
Ksisiurek nie maiłam usg jajniki i macice mam piękne beż żadnych zmian torbieli czy mięśniaków....podobne objawy są przy tej hiperprolaktemi u mnie z badania wynika że mam czynnościową hiperprolaktemie albo utajaną bo podobno nie do końca się da zbadać prolaktynę ja też wyczytałam ten mój wynik tsh może też wskazywać na początki niedoczynności tarczycy co daje bardzo podobne objawy jak przy policystycznych jajnikach do PCOS prakuje mi kilu objawów... w każdym razie jak nie zadziała leczenie to będę dalej diagnozować
Klaudusia no to masz w brzuszku małego byczka:-D pakuj się pakuj bo jemu bardzo się spieszy na świat żeby mamusi dac w kość poza brzuszkiem hihihihi
 
a Kasiurek jakie masz wyniki tsh ja niestety zamiast ft3 i ft4 zrobiłam t3 i t4 wiec będę musiała jeszcze pewnie dorobić te dwa ogólnie jestem troszke podłamana bo wcześniej nie miałam żadnych problemów
 
wchodzę na BB a tu jaka dyskusja o hormonach... ;-)niestety ja Wam nie pomogę :( bo akurat hormony miałam zawsze idealnie w środku normy...
a ja właśnie wszędzie czytam, że dopiero od 10 dnia po owulce w większości pojawia się we krwii wykrywalne stężenie bHCG ;)
ale już nic nie sprawdzam, czekam do poniedziałku ;)
a cyce bolą...
 
reklama
biore letrox 100 i mam cos kolo 2 ( ponoc trzeba mie ckolo2 zeby moc zajsc w ciaze jak sie ma wieksza ma sie duze problemy -ale to zaśłyszane) a reszty nie wiem jakie mam wartosci bo to endoktynolog ma i mowi mi czy jest zle czy nie i daje inne dawki lekow lub nie zmienia ich

ja lece spac dobranoc
 
Do góry