reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

my w pierwszej ciąży mieliśmy problem z imieniem dla chłopca nie wiedzieliśmy do samego końca czy będzie chłopiec czy dziewczynka i jadąc na porodówkę dopiero dla chłopca wybieraliśmy ja by był chłopiec to by był Oliwier ale teraz jakoś mi nie leży... a obojgu nam jakoś Maksiu nam się podoba..
 
reklama
Kasiurek imbir w ciązy jest bezpieczny, a nawet wiecej- pomaga podczas mdłości i wymiotów :) Tak wiec smiało można pić w ciązy :D

Pauliny u nas napewno nie bedzie, w życiu sie na to nie zgodze !!!!!!!!!!!
oo to dobrze bo ja dostalam przepis na imbirowa hebratke i sobie robie ;]
Izka hej a co u ciebie????
kasiurek przepraszam ale zapominałam który ty masz dzień cyklu????i jeśli można wiedzieć jak ma na imię synek???

a co wcześniejszego wybierania imion ja imię dla mojej Wiki miałam wybrane na długo długo przed jej urodzeniem miałam 17 lat jak sobie obiecałam że jesli bedę miała córkę to bedzie miała na imię Wikitoria po mojej prababci która zmarła właśnie kiedy miałam 17 lat i była mi bardzo bliska...a nad imieniem dla drugie dziecka to myślę już od bardzo dawna jeszcze zanim zaczęliśmy się starać ja jakoś tak lobię wcześniej wszystko planować....

cykl -1 jelsi tka moge napsiac w niedziele bralam ostania tabletke i teraz czekam na @ i poźniej starania - nie moge zorbic przerwy bo mam zepsol policystyczny jajnikow ...syn ma na imie Nataniel Norbert dla cory ja bym wybrala Iga bo to tez "inne" imie i malo spotykane a dla drugiego synka to chyba Kajetanale to jak mowilam trzeba zaciazyc ;]
 
ja po namysłach bedzie tak dziewczynka to kinga lub kamila a jak chłopiec to marcel lub albo przemek

jestem na stronie ministerstwa zdrowia i tam pisze ze od grudnia nie moga podczas porodu pobierac kasy za znieczulenie..
 
Ostatnia edycja:
Marysia uda sie uda i nie musi sie ta sama sytuacja powtórzyc:) a ja bym na twoim miejscu sie teraz nie odchudzała zrzucisz po ciazy ja przestałam bo na poczatku roku troche sie odchudzałam i poszłam po rozum do głowy ze odchudzanie tez ma wpływ na zajscie

Nikola i Emilka fajne imie mój mały mowi ze Kinga bedzie a dla chłopca to ja raczej nie wiem to zalezy co moje małe szaleństwo wymysli;)

Franciszek o matko :szok:


a Marcel :)mi sie bardzo podoba:)

ale powiem ci ze ja sie odchudzalam przed pierwsza ciaza , zaczelam i w pierwszym cyklu chyc mamy dzidziusia
 
co do imion, to u nas synek na bank będzie Piotr - drugie moje ulubione imię po Szymku i bardzo miło mi się kojarzy (mój brat, który będzie jego chrzestnym, mój i męża wspólny znajomy też Piotr) a dziewczynka już w pierwszej ciąży wybrane - Wiktoria :) prawda, że Wam się Wiktoria podoba? :D

Mój tez jest Piotr :-D
mnie sie podoba Wiktoria :)
 
reklama
mówiąc o wadze to jestem załamana normalnie tyje w oczach przez te hormony od listopada 7 kilo płakać mi się chce tym bardziej że naprawdę pilnuje się nie jem słodyczy smażonego same zdrowe żarcie tylko od czasu do czasu trochę winka czerwonego półsłodkiego co jeszcze bardziej mnie przygnębia mam nadzieje że po bromku mi zejdzie coś przed ciążą...
 
Do góry