reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

mamuśka mnie się podoba Nikola i jeśli będę mieć córeczkę to będzie miła Nikola, Zuzanna mi się nie podoba kojarzy mi się z piosenka z Zusia laka nie duża i Kukulską której nie trawie odrazu przed oczami mam brzydule w okularach, Pula czy Paulina? znam jedna Paulinę której nie lubię wiec mnie się osobiście źle kojarzy ale imię ładne....
 
reklama
Paulina nie bo mnie sie tez żle kojarzy, tylko Paula- mój to wymyślił, ale mnie własnie bardziej odpowiada Nikola !!:-D Bo takich zwykłych imion nie chce hehe,
 
mnie się podoba Emilka ale teraz oblężenie Emilek natomiast na nikole moda minęła i już mniej... a dla chłopca coś macie????
 
Nikolaa - im częściej mnie kłuje jajnik (też prawy jak mamuśkę hahaha) tym bardziej z niedowierzaniem wierzę, że to właśnie to... Naprawdę... a nie dowierzam właśnie dlatego, że to było przecież taki spontan i złamanie zakazu ginki co do tego cyklu ;-)ale jeśli to się okaże TO, to jak już urodzę to będę musiała naprawdę uważać, skoro ja taka płodna jestem hahaha
Marysia - witaj w klubie mamusiek staraczek :) nie bój się! Maluszek ma dopiero 10 miesięcy, więc nawet jak od razu się nie uda tylko za którymś cyklem, to i tam będzie bardzo mała różnica wieku :) a starania już rozpoczęte, czy dopiero zaczniecie? ;)

ja oglądam TV ale z lapkiem siedzę jakby co :p bo kurcze jak zwykle - jak ja coś wieczorkiem napiszę to już cisza na morzu :p:p:p

zaczynamy od tego cyklu, obaw jest wiele ale bardziej zwiążanych z moimi chorobami, i tym ze mój syn urodził sie 2 pkt i boje sie że mogło by być tak samo.
jak nie uda sie za pierwszym to moze i za drugim:) moze uda mi sie miedzy czasie schudnąc troche:)
 
Dla chłopca nie mamy nic, ja nie myśle bo łudzę sie ze bedzie dziewczynka , a jak bedzie juz chłopczyk to bedzie baaaaaaaardzo trudno cos wybrać, :( jak mnie sie cos podoba to znów mój wybrzydza i tak na odwrót !! Mnie sie podoba Dominik , a jemu Franciszek łeeeeee !!!! hehe
 
Marysia uda sie uda i nie musi sie ta sama sytuacja powtórzyc:) a ja bym na twoim miejscu sie teraz nie odchudzała zrzucisz po ciazy ja przestałam bo na poczatku roku troche sie odchudzałam i poszłam po rozum do głowy ze odchudzanie tez ma wpływ na zajscie

Nikola i Emilka fajne imie mój mały mowi ze Kinga bedzie a dla chłopca to ja raczej nie wiem to zalezy co moje małe szaleństwo wymysli;)

Franciszek o matko :szok:


a Marcel :)mi sie bardzo podoba:)
 
Ostatnia edycja:
Kinga to juz w ogóle mi sie tak kojarzy ze szkoda gadać !!!!!!!!! Imię moze ładne, ale znam jedną Kinge, i to od przedszkola -byłysmy papużki nierozłączki az do matury, a potem sie okazało jaką ja mam zajebistą przyjaciółkę :wściekła/y::wściekła/y: a feeeeeeee

No Franciszek dla mnie okropne !!!!!! Wiec ja sie boje co to bedzie jak sie urodzi syn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
no ja mam tez pare imion którymi za chiny bym nie nazwała dziecka co do imienia Kinga to znam pare i tylko jedna jest nienormalna a reszta bardzo fajne dziewczyny

ja jeszcze patrze czy w rodzince najblizszej nie ma takiego imienia i jest problem bo tych dzieciaków duzo a jeszcze Ola to ładne imie ale psiepsiółka ma taka córke i nie wiem czy bym nazwała
 
Hej dziewczyny! Wpadłam Wam przesłać buziaka na DZIEŃ KOBIET!! CMOOOOOOOK! Najadłam się imbiru, wypiłam dwie kawy (wiem, że nie powinnam!) i czuję się w miarę sobą i nawet mam dobry humor. Ale nie nadrobię wszystkiego co naskrobałyście. Widzę, że mamuśka się odzywa - mam nadzieję, że Ci już lepiej????
 
reklama
hej Maja :)
A co mdłości Cię dopadły ze wcinasz imbir ?????????????
Mnie jest juz o wiele lepiej, ciesze sie bardzo, do południa jeszcze nie jest idealnie ale da sie znieść :) i ogólnie czuje sie dobrze :)
 
Do góry