reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
to juz Dianka sie powoli uczy jak sie opiekować młodszym;-) z imionami to raczej mój sie nie wtraca jemu sie podoba to co mi:) u nas nie mam wyboru co do dziewczynki bo mój synek sie uparł że ma być Kinga:)
ja jeszcze sie nie zastanawiam narazie kombinuje jak zajśc hehe juz łyknełam wiesiołek i castagnusa zobaczymy co bedzie ...predzej psychika sie nastawi niz on pomoze ale kto wie
 
Dla córy bym chciała Zuzanna, a dla synka nie myśle , bo czuje ze bedzie jednak ta dziewczynka !!!:) A jak cos to sie wymyśli na pewno dla chłopca :) mnie pasuje Dominik ale oczywiscie mój wybrzydza jeszcze jak z małym byłam wciąży to kategorycznie odmówił :wściekła/y:!!!
 
Ło Aga jak ona się będzie nim opiekować tak jak lalkami to Maryjo, nosi za rękę, przykrywa łącznie z głową:-D
Jednak liczą się chęci i fakt, że bardzo się cieszy i wyczekuje braciszka a pomagać to oczywiście deklaruje się od samego początku.
Problem macie z głowy, teraz tylko żeby dziewuszkę zrobić hehe...
Łykaj a nóż pomoże. Zajdziesz i Ty, kwestia czasu i cierpliwości-niestety co to nią ciężko u nas.
 
haha Aga no ta cierpliwośc jest okropna :) zobaczysz jak sie urodzi to jak z jajeczkiem sie bedzie obchodzic:)
mój tak bardzo chce rodzeństwa że ja juz nie wiem co mam mu odpowiadac :(
 
Rozumiem Aga nasze dzieci są już w takim wieku, że nie chcą być same, zwłaszcza kiedy w otoczeniu widzą, że inne dzieci mają rodzeństwo.
Musi Mateuszek poczekać, rodzice już się starają:-)
 
on to dopiero zaczoł chciec jak koło nas sie sprowadziła dziewczyna z dwójka dzici i tez zaczoł chciec miec dzidzie ...mi jest przykro że nie moge jakos mu tego dac:(
 
Aga przecież się staracie, chcecie.Jak człowiek sam chce i dziecko dodatkowo napiera to presja się powiększa, ale moja droga nic ponad starania zrobić nie możesz.
Ile się staracie?
 
reklama
Do góry