reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Nikola ja współczuje i to bardzo !!!!!!!!!!!!! U Ciebie to lubią przychodzić bez zapowiedzi i bardzo wcześnie te goście !!!!!!!!:szok::szok: ja bym oszalała gdyby tak do mnie przyłaziły !!!!
 
reklama
mamuska wiesz ja naprawdę lubię gości ale moim zdaniem to choć 10 minut wcześniej powinno sie dać znać jakby przysli 10 minut wczesniej to by mnie w staniku i jatkach zastali .... tym bardziej że ja zawsze rano w domu mam sajgon bo już nie mam siły wieczorem sprzatać po całym dniu z Wiki a jeszcze wczoraj sie tak żle czułam że prawie z łózka nie wstawałam od południa.... ja mam ważenie że oni przychodzą żeby mięć co obgadywać bo u ciotki w domu to muzeum ona jest pedantką a ja po pierwsze choć lubię porządek to uważam ze dom to nie muzeum a po drugie to przy moich dwóch bałaganiarzach to awykonalne bo ledwo sprzątnę jedno to juz muszę nastepne po prostu musiałabym sprzątać 24 h ..........
 
Nikola ja to zamykam drzwi i nie otwieram do południa, bo też niektóre osoby nie mają za grosz tupetu i przyłażą bez zapowiedzi i bezczelnie się pchają zaraz na salony... A u mnie bałagan z rana jak potrzeba, bo też mi się nie chce sprzątać. Z resztą dziś mi się nic nie chce. Mam ogromnego lenia i zaraz wracam z powrotem do łóżka :-D
 
oj nie da się zamknąć bo oni potrafią nawet przez dziurkę od klucza zajrzeć do garażu czy samochód stoi a jak bym ich nie wpuściła to po wszystkich odpustach by było że jestem bezczelna!!!!!!!!!!!!!
 
U mnie też patrzą czy samochód stoi na podwórku. Ale teraz jak chowamy do garażu to nie wiadomo czy jesteśmy czy nas nie ma.
 
Oj ja tak samo uwielbiam porządek, i przyznam sie szczerze ze od miesiąca to wszystko piernicze, na wieczór zawsze sprzatałam po małym a teraz to mam w tyłku po prostu bo rano wstanie i zrobi jeszcze gorszy bałagan wiec po ciorta mam łazić ciagle i zbierać klamoty po nim, a mój tez lubi sobie pobałaganić wiec i ja bym chodziła w weekend i tylko sprzatala, a teraz to olałam juz , na szczęście goście sie zjawiają zapowiedziani wiec wtedy szybko biegam i sprzątam :) mój to szału dostaje bo czasem naprawde nie usiąde tylko porządkuje!!! wiec on twierdzi ze to juz z mojej strony przesada, wiec mu powiedziałam ze jeszcze to doceni ze ma czysty pachnący dom !!!!!!!
 
Mamuśka skryłaś mi z się z fasolką. GRATULUJĘ kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
Kobitki co Wy się tak tym porządkiem przejmujecie, jak są małe dzieci to nigdy lśniąco nie będzie.
Nicola o 8 rano to się nawet nie trzeba tłumaczyć, że człowiek w pościelach jeszcze, współczuje takich porannych gości.
 
no Nikola współczuje z rana gości ja naszczescie mieszkam na wsi i wszyscy z rodzinki maja daleko wiec jak chca przyjechac musza dzwonic bo na marne moga przyjechac....ja tez lubie miec pozadek ale ja po całym dniu dopiero na drugi dzien sprzatam i tak w kólko:) ja sie juz dawno przestałam przejmowac co ludzie w rodzinie beda gadac jestem jaka jestem i musza mnie zaakceptować;)
 
reklama
dzięki agnieszka27 !!!!!!!!!!!! Dawno Cię tu nie było dlatego przegapiłas moją fasolkę :p
Co u ciebie?? jak sie czujesz??? maleństwo dokucza bardzo ????
 
Do góry