reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

ja zawsze sprzątam z rana po kawie u mnie nic chodzi o jakiś wielki bałagan ale akurat oni to po prostu olustrują każdy pyłek kurzu raz nawet miałam sytuacje że mi do szafy ciotka zajrzała oni mieszkają z moją babcią w sąsiedniej miejscowości wiec nie mają daleko a ta moja babcia mnie nie za bardzo lubi wiec wysyła ich na przeszpiegi co robię i tak dalej żeby miała o czym gadać bo to jej ulubione zajęcie............
 
reklama
Kochana teraz mnie choroba złamała i na antybiotyku jestem, ale z maleństwem - synkiem na 90% wszystko dobrze.
Nie dokucza, daje znać o sobie ale delikatnie jak narazie.
To się urlop męża przydał, wiedział chłop co robi biorąc hehe
 
Nikola nie przejmuj się, sama odpowiednio oceniasz tych ludzi więc nie warto kimś takim zawracać sobie głowy. Pewnie to nie tylko Twoje zdanie więc pełen luzz...
 
Dzięki Aga! Męski obowiązek mojego męża wykonany:-D Wiesz jak to oni mają:-D
Imię to jeszcze nic pewnego miał być Krzyś, ale teraz coś mąż chce Paweł a Dianka chce Jacka.
Trochę czasu jeszcze zostało ja do brzuszka mówię Kajtuś.
 
No i masz babo placek, Diana stroi swoje lalki w śpioszki dla braciszka i jak tu jej wytłumaczyć, że to nie dla lalek jak takie malusie:-D:-D:-D
 
Ja chciałam Kajetana ale mąż od razu powiedział, że nie ma opcji... Eeee tam oni się nie znają :-D
Hahaha Dianka boska!!!!!:-D
 
Oj u mnie Kajetan tez by nie przeszło:no::-D
Ja teraz decyzje zostawiam mężowi córkę nazwałam ja teraz jego kolej tak było uzgadniane.
 
reklama
Do góry