reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Kochana raz sie uda od razu a na drugie dziecko trzeba dłużej popracować, nic straconego, musisz wyluzować wtedy sie uda zobaczysz, wiem ze to nie łatwo ale jak chcesz szybko to nie myśl o tym tyle tylko kochaj sie bez myśli ze tym razem to napewno sie uda, ze sie musi udać nie ma innego wyjścia itd !!!!!! ja bede trzymać mocno kciuki dopóki nie zajdziesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie brałam tego castagamusa czy jakos tak wiec ja sie nie znam, !!!! Bedzie dobrze !!!!!
 
reklama
jade małego zawieśc do przedszkola :) troche pozniej sie odezwe bo bede robic zapiekanke ziemniaczana na obiad a ona troche sie popiecze:) papa Kochane:*
 
witam sie

Mamuska mam nadzieje, ze juz lepiej dzisiaj z samopoczuciem
Agnieszka ja zawsze wiesiołka braam do kilku dni przed owu tak na wszelki wypadek. Brałam go przez 6 miesiecy a zaszłam wtedy jak go nie brałam :D
 
Pajka ja własnie wróciłam z apteki kupiłam wiesiołka ale babka powiedziała w aptece ze ona tez go brała i było ok :)kupiłam jeszcze castagamusa i powiedziała mi ze sobie nic nie popsuje nim :) bo jak bym mogła sobie za bardzo obnizyc to wtedy taki lek na recepte byłby
 
IzulqAtrzymaj sie Kochana i na Ciebie przyjdzie czas:) nie rób przerwy mi dziewczyny pisza abym wyluzowała ja próbuje ale jest trudno wiem:( babka mnie w aptece podbudowała troche i sie uspokoiłam teraz bede łykac wiesiołek i castagamus i ide we wtorek do ginka napewno powiem mu co biore i zrobie sobie badania prolaktyny:) wiekszośc z nas co miesiac przechodzi przez to jest zawiedzenie :(ale głowa do góry ,wiec zaczynaj myslec o nowym cyklu i ciesz sie nim zrob cos czego nie mozna w ciazy napij sie np. ulży uwierz
 
IzulqAtrzymaj sie Kochana i na Ciebie przyjdzie czas:) nie rób przerwy mi dziewczyny pisza abym wyluzowała ja próbuje ale jest trudno wiem:( babka mnie w aptece podbudowała troche i sie uspokoiłam teraz bede łykac wiesiołek i castagamus i ide we wtorek do ginka napewno powiem mu co biore i zrobie sobie badania prolaktyny:) wiekszośc z nas co miesiac przechodzi przez to jest zawiedzenie :(ale głowa do góry ,wiec zaczynaj myslec o nowym cyklu i ciesz sie nim zrob cos czego nie mozna w ciazy napij sie np. ulży uwierz

Dobry pomysł :) Chyba faktycznie coś wypije :)
 
ja lece teraz cos porobic i nie mysłec tyle ;) babka mowiła w aptece ze ona jak stwierdziła ze nie moze miec drugiego dziecka i dała sobie spokój to zaszła:) szybciutko
 
reklama
witam ja wściekła kurde gości miałam o 8 rano normalnie jeszcze oczy nie otworzyłam i bez zapowiedzi o matko moja ciotka z wujkiem oczywiście bedą mieli co komentować bo oni zawsze o tych godzinach przychodzą zanim posprzątam normalnie aż mi się rzygać chce!!!!!!!!!!!!!!!oczywiście już bardziej nie mogło się u mnie poje#%$#$% dostałam normalnego @ biorąc luteinę niewiarygodne normalnie takich cudów to chyba nikt po prostu mam już serdecznie dość wszystkiego naprawdę nie daje już rady czuje się jak balon napompowana wyglądam jak wieprzek już mam dość................................

Iza wiem co czujesz ja jadąć na bete po lekarzu też miałam nadzieje że jednak będzie fasola tym bardziej że lekarka powiedziała że tak ciążowo u mnie w brzuchu i wiem jak smakuje ta gorycz kiedy jednak okazuje się nic nic z tego ..................
 
Do góry