reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

wiesz ja na poczatku na to uwagi nie zwracałam bo mój synus trzy lata ssał:zawstydzona/y:
i dopiero rok od odtawienia i ja mysłałam że to skutki tego długiego karmienia mi samo nie leci tylko jak mocno nacisne sutka
chyba zaczne brac tego castagnusa
 
reklama
Ja nigdy nie zwracałam uwagi czy mi coś leci czy nie. Myślę, że ziółka nie zaszkodzą a mogą pomóc. Kurcze mi się udało za pierwszym razem teraz więc lipna ze mnie doradczyni :-D
 
troche poczytałam jeszcze i dziewczunom nawet po dwóch latach moga wycisnac kropelki:)
chociaz mnie to nie uspokoiło musze zrobic badania na prolaktyne nie zaszkodza
 
Agnieszka ja też wycisnęłam a prolaktynę mam idealną wiec jedno z drugim nie ma nic wspólnego czasem bez nerów ty dopiero 3 cykl i to masz normalne ja bym na twoim miejscu nic nie kombinowała ja za pierwszym razem za 3 podejściem zaszła a nie miałam żadnych problemów czasem sie tak układa... dlugość cylkia masz super nie spóźnia ci sie wiec nie ma co szukać nawet szczerze to też bym sie nie faszerowała zólkami w twojej sytuacji bo możesz nie chcący coś sobie porabać
 
dzieki Nikola:* uspokoiłas mnie troche :)no niby tak ale wiesz nie zaszkodzi ginka poprosic o te badania bo jezeli mam podwyzszona to wole zaczac leczyc niz pozniej pluc ze nie zrobiłam badan a to nic przeciez nie kosztuje
 
Izulqajak mi przykro wiem co czujesz Kochana trzymaj sie nastepny cykl twój napewno:*
kiedy masz termin @? kurcze jestem zła na twoja gin bo Ci tylko nadziei narobiła:wściekła/y:
Nikola znimi to jest tak że jak pojdziesz prywatnie to inaczej jest nie we wszystkich przypadkach ale czesto:(
ja dlatego aby mi przepisał jakies badania to pojde prywatnie chociaz tarczyce na nfz przepisał...zreszta nie mam wyjscia bo sie inaczej do niego nie dostane w tedy farta miałam ze sie dostałam
sorki że wczoraj uciekłam tak szybko nawet sie nie pozegnałam bo moj m mnie zawołał na barabarahehe
 
wiesz ja na poczatku na to uwagi nie zwracałam bo mój synus trzy lata ssał:zawstydzona/y:
i dopiero rok od odtawienia i ja mysłałam że to skutki tego długiego karmienia mi samo nie leci tylko jak mocno nacisne sutka
chyba zaczne brac tego castagnusa

Ja karmiłam 2 miesiące a do tej pory jak nacisne to mi mleko leci :szok: hehhee wiec Aga wyluzuj :)

Dzień dobry :*
Od rana mdłości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak jeszcze nie wstałam to juz czułam ze muli i to porządnie :(
 
reklama
hej Mamuska wspólczuje tych mdłości ja nie miałam ani razu ;) wiesz martwie sie o to że nie moge zajsc bo przeciez w tedy tez chciałam bardzo i to było za pierwszym razem ja zdaje sobie sprawe ze miałam farta ale moja głupota mówi że cos nie tak:( pojde do ginka i poprosze go o te badania bo jezeli mam podwyzszona to wole chuchac na zimne:) ide dzisiaj po castagamusa nic nie zaszkodzi go kupic bo nie jest drogi a podobno tez działa na cere nie wiem czy to prawda ....pobiore go przez miesiac i zobaczymy

Mamyska co sadzisz o castagnusie czy jezeli ja np mam w pozadku prolaktyne moge sobie ja za bardzo obnizyc ??
 
Ostatnia edycja:
Do góry