reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Maju a jak ja wytrwam do końca ciąży !!!!!!!!!! Wiem ze nie powinnam narzekac, ale pewnie za pare dni jakos sie do tych mdłości przyzwyczaje a narazie muszę sobie ponarzekać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Agnieszka będziesz niedługo z nami narzekać! Zobaczysz! Wiem to!

Mamuśka jakoś musimy wytrzymać - będziemy marudzić to nam ulży!

A ja muszę iść do kuchni po tabletkę i mnie koniem nikt nie wyciągnie...O matko, ale mam lenia.
 
o dobrze że mi przypomniałas o tabletce ide kwas foliowy łyknac:)
dziewczyny te tabletkiz wiesiołka łyka sie przez cały miesiac?? czy tylko przy owulce mam zamiar kupic go...
 
Agnieszka wiesiołek od pierwszego dnia cyklu do owulki i potem stop, bo on powoduje skurcze, więc jakby była fasolka to nie można łykać.
 
o kurcze to ja go nie bede łykac dobrze że sie zapytałam bo jak coś zle odlicze albo jak ja mam owulke nie wtedy kiedy powinnam miec :szok: juz wole tylko folik łykac i tyle...ja jak byłam wtedy u ginka to były dni płodne i mu o tym powiedziałam to powiedział że dobrze nic złego nie zauwazył....
 
reklama
Agnieszka ja nie polecam wiesiołka, bo jak ja brałam to mi nie pomógł. Widocznie u mnie nie o śluz chodziło. W dodatku miałam trochę rozstrój żołądka po nim. Generalnie to zdrowe oleje i zawsze warto takie jeść, ale ja chyba przesadziłam z ilością :) Jak tak brać rozsądnie to polecam - i tak mniej więcej do owulki należy brać - tragedii nie będzie jak weźmiesz dzień krócej czy dłużej :)

Mi teraz chyba pomógł castagnus, albo olanie sprawy po prostu. O Maciusia starałam się cały długi tydzień hehe, a teraz pół roku - ale jeszcze w sumie nie spoczęłam na laurach. Zobaczymy co lekarz powie.
 
Do góry