reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

na 17 pażdziernika z OM , za tydzien ide do lakarza wiec sie pewnie data zmieni !! Bardzo długo sie staraliście !!! My za 3 razem z małym i teraz , a wydawalo mi sie ze to wiecznośc !!!!!
 
reklama
no to fajnie ja bym chciala teraz krócej wizja hormonów , tycia i długoletnich starań mnie przeraza, ale chce miec 2 bobo :)
 
hej dziewczyny jak minoł dzionek:*
ja dopiero w róciłam do domku rano zawiozłam Mateuszka do przedszkola, potem samochód na myjke , do kumpelki i pozniej z m do sklepu i tak szybko zleciał dzień:)


gdzie jesteście??
 
Ostatnia edycja:
ja teraz weszłam, ale ledwo siedze :( czuje sie strasznie dzis ;( jest mi tak źle, ciagle muli, słabo, w głowie sie kręci jak wstaje :( chyba sie rozrycze !!!!!!!!!! Matko gdzie sie podziała ta radosna , zawsze pełna optymizmu baba ??/!!!!!!!!!!!!!! Bo czuje sie nie sobą ;(
 
Mamuśka wiesz ja bym wolała sie tak czuc jak ty zazdroszcze Ci Kochana:*
ale nie martw sie niedługo przejdzie:)

pomysl o tym jak ta mała istotka tam sie rozwija:* dla takich fasolek mozna pocierpieć
 
Ostatnia edycja:
Mamuśka kochana ja dziś też nie jestem w pełni sił. Zaraz chyba idę spać, bo już od pół dnia ledwo siedzę, zaraz walnę pyskiem o ekran. Maciuś jeszcze w dzień nie zasnął i był taki marudny :( A ja nie umiałam się nim dobrze zająć. Tym się właśnie martwię, że mogę nie mieć sił i energii dla Maciusia. I co wtedy? Biedak się wykończy a mnie zeżrą wyrzuty sumienia....

Hej Aga! Jak to miło widzieć, że jesteś taka radosna!
 
Maja ja tak samo nie mialam siły sie nawet bardzo pobawić z małym, ale on na szczęscie bawi sie sam wiec nie zauważył bardzo pewnie mojej "nieobecności"
Aga dzięki, ja wiem trzeba myślec pozytywnie, cieszyc sie ciążą itd ale jak tak bedzie teraz codziennie to bede wrak a nie człowiek :( i jak mówi Maja bede miec wyrzuty sumienia ze nie poświetac tyle czasu z małym ile powinnam, najchętniej to bym lezala cały czas w łózku i nawet nosa z pod kołdry nie wystawiała !


U mnie to pewnie początki potem napewno nie bedzie lepiej tylko gorzej, ja tak czuje w kościach juz ze bede miec znów ciąże w kiblu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Mamuska dzieci wiecej rozumienia niz nam sie wydaje;)
a pomysl tak nie jestes wrakiem po pierwszej ciąży to dlaczego po drugiej bedziesz ;)
jeju ja tez chce tak sie czuc niedobrze ...dzisiaj sie poprzytulałam do kumpelki może w koncu mnie zarazi hehe
 
reklama
Mamuśka trzymam kciuki, żeby tak nie było!!!! A wyrzutów sumienia troszkę się boję, bo mój Maciuś nie był dziś zachwycony, że go olewałam - on żąda, żebym się z nim bawiła, a ja nie mogłam. Mam ochotę leżeć i bąki puszczać :( Jak ja wytrwam do weekendu to nie wiem.

A właśnie Izka się odzywała???
 
Do góry