reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

hej Kochane kobietki:)
Akasiam witaj:)
Klaudusia co sie Kochana stało??
ja wczoraj nawet nie wiem kiedy padłam ,byłam tak zmeczona że przemeblowania wczesniej mi sie zachciało meble w pokoju jezdziły cały czas az jak moj wrocił to sie za głowe złapał:szok: mój powiedział ze niedługo mi meble poprzykreca do scian haha juz wiem ze by juz wolał abym jak najszybciej zaszła to nie bede wariowac z meblami tylko sie moich chumorków boi hihi
Rysica to super że wpozadku u ginka:) mi tez powiedział ze wszystko w pozadku tylko widzisz cos blokuje pewnie psychika albo nie wiem moze wyszłam z prawy haha....a teściowa daj jej szanse może sie zmieniła;)

a ja dzis na mojego sie rzucam hahaha biedny bedzie i tak juz schudł juz ze trzy kilo :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć kochane!!!!
Mnie juz dopadły mdłości cholera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na razie nie jest źle ale z dnia na dzien bedzie juz pewnie gorzej :( Aaaaaaaaa...
Klaudusia co jest ?????????
hej Aga :* Ja bardzo lubie czasem zrobić przemeblowanie a mój jak zwykle narzeka na początku potem juz mu sie podoba :)
Rysica- heheh teściowa !!!!!!!!!! dasz rade, dobrze ze to tydzien a nie na dłużej !!! Ale ja muszę sie pochwalić ze mam swietną tesciowa !!!!O wszystkim pogada , wyluzowana bardzo :)
 
Hej Laski!

Mamuśka
ciesz się mdłościami! Ja nie mam żadnych objawów - nawet mnie brzuch już nie boli - czy ja sobie nie wmówiłam tej ciąży?? Może @ brak, bo duphaston biorę???

Klaudusia
hormony czy coś się stało????

Czekamy na wieści od IZKI...
 
Maju u Ciebie to jakos 5 tydzien wiec jeszcze czas na Ciebie, mnie dopiero dzis cos zapao, co prawda nie przytulam sie do kibelka ale tak samo sie zaczynalo z malym !!!!!!!!!!
 
No Mamuśka Tobie już 6 tydzień stuknął! A ja nie wiem czy jeszcze jednego testu nie zrobić - ale taki mróz dziś, że strach z domu wychodzić.
 
Mamuśka tyłek jak tyłek - ważne, żeby fasoli ciepło było!

Doczytałam wczorajszy wątek z koleżanką naszą hehe :)) Niezłe jaja :) Jeszcze się wszystkiego wyparła i powiedziała, że nas lubi - biedaczyszko :)
 
Hormony kobietki hormony........... Jeszcze dobiła mnie dziś babka w aptece. Poszłam wykupić receptę, bo mi się lutka skończyła. Stałam 15 minut w kolejce... kolejne 10 szukała leków a na końcu stwierdziła, że nie uzna mi recepty, bo nie widać REGONu na pieczątce i muszę przepisać receptę albo jak chcę to da mi leki bez refundacji (no jakieś 100 zł by było)... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Podziękowałam grzecznie (a wiele słów pchało mi się do ust) i wyszłam. Muszę teraz jechać do sąsiedniej mieściny z receptą, bo tam problemu nie mają bo wszystko wyczytują z kodu czytnikiem z recepty...
Eeeeee tam. Zaraz idę do sąsiadki na ploty.
Maja nie panikuj ja też nie miałam żadnych objawów na początku. Niestety to oznaczało u mnie ciszę przed burzą...
 
witam i ja posprzątam zupkę już sobie wstawiłam zastanawiam się co na drugie zrobić ........
Akasiam witaj i wiem co czujesz tak samo marzę o fasoleczkce jak ty

Klaudusia oj to i jak podziwiam bo ja będąc w takiej ciąży to raz się poryczałam w sklepie jak mnie bab wk%$%#iła normalnie sie rozpłakałam z nerwów przy ludziach bab nie wiedziała gdzie się ma schować ogólnie od piątego 5 miesiąca to do mnie nie dało się bez kija podejść
izka melduj tu się do nas
Rysica teściowa powiadasz!!!!!!!! moja się zapowiedziała po 10 u nas więc AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Mamuśka Maja buziak
mam nadziej że nikogo nie pominełam
 
reklama
Do góry