reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Tapicerkę mam podobną teraz na wersalce i dość długo już trzyma się w ładnym stanie.
Wiem, że w black red white jak kupowałam za gotówkę to dostałam rabat 20% :tak: bo kupowałam za gotówkę i byłam z Wikim w ciąży a kobiecie w ciąży się nie odmawia :-)
 
Mnie sie takie narożniki strasznie podobają!! Ale jak teraz myśle to dobrze jednak kupiliśmy sofe z fotelami z ecoskóry bo nie raz fotele zcy sofa była pomalowana mazakiem a jakby mi tak mały pomalował tkaninę to by mi ręce opadły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no a niedługo musimy sie do salonu przeprowadzić i zwolic pokój dzieciom !! Ehhh szkoda :( bo na małzeńskim łóżku to jednak wygoda i mozna sie porozwalać hihihih a teraz na takie małe trzeba sie przeniesc !:-:)szok:
Ale mi szybko dzien leci dzis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ::-D ojj zeby tak cały tydzien zleciał :) a w poniedzialek do lekarza :)
 
ja bym chciała aby ten miesiac szybciutko zleciał....:) do 19 marca aby ....juz mam na mojego taka ochote jak sie skonczy bo ja mam tylko 3 dni@ czyli juz jutro biedny bedzie haha

ostatnio czytałam gdzies że niemozna zajśc bo ma sie za dużo meskich hormonów, ja zrobiłam tarczyce jest w pozadku tylko dalej sie martwie tym bo po ciąży mi sie troche włosków niepotrzebnych zrobiło mówiłam ginkowi ale on powiedział ze tak w ciazy sie dzieje ....jak do niego pójde to go uprosze o te badania jeżeli jeszcze jakies sa
 
Ostatnia edycja:
Maju- w poniedzialek jednak ide bo akurat mój chce wziąść urlop wiec jak juz w domu bedzie to pójdziemy i bede miec juz z głowy , to bedzie 7 tydzien wiec mam nadzieje ze serducho bedzie bić juz :)
Aga no to jutro jazda !!! hehe !!!!!!!!!!
 
ja bym chciała aby ten miesiac szybciutko zleciał....:) do 19 marca aby ....juz mam na mojego taka ochote jak sie skonczy bo ja mam tylko 3 dni@ czyli juz jutro biedny bedzie haha

ostatnio czytałam gdzies że niemozna zajśc bo ma sie za dużo meskich hormonów, ja zrobiłam tarczyce jest w pozadku tylko dalej sie martwie tym bo po ciąży mi sie troche włosków niepotrzebnych zrobiło mówiłam ginkowi ale on powiedział ze tak w ciazy sie dzieje ....jak do niego pójde to go uprosze o te badania jeżeli jeszcze jakies sa

Nie bądź zła ale się troszkę uśmiałam :) Może i ciężko zajść jak się ma za dużo hormonów męskich, ale chyba w wypadku kiedy tych hormonów jest DUZO za dużo :) JA np odkąd pamiętam mam włoski na plecach, wąsik, itd ;D No, wąsik usuwam pensetą, ale reszte ciała mam fest owłosioną, a w dodatku jestem brunetka, więc to się w oczy rzuca, czyli męskich hormonów mam nad to, a Olivcia była praktycznie do strzalu, dlatego uważam, że to nie do końca ma wpływ :) A, i nie śmiałam się z Ciebie tylko z tych włosków :) Nie przejmuj się!!! :) Dodają uroku ;)
 
ja bym chciała aby ten miesiac szybciutko zleciał....:) do 19 marca aby ....juz mam na mojego taka ochote jak sie skonczy bo ja mam tylko 3 dni@ czyli juz jutro biedny bedzie haha

ostatnio czytałam gdzies że niemozna zajśc bo ma sie za dużo meskich hormonów, ja zrobiłam tarczyce jest w pozadku tylko dalej sie martwie tym bo po ciąży mi sie troche włosków niepotrzebnych zrobiło mówiłam ginkowi ale on powiedział ze tak w ciazy sie dzieje ....jak do niego pójde to go uprosze o te badania jeżeli jeszcze jakies sa

ja tez mam sporo włosów dodatkowych bym powiedziala po ciaży, ale to normalne powinno zniknąc po pewnym czasie tylko nie wiem po jakim :D

ogólnie jak sie martwisz powinnas zbadać sobie progesteron, prolaktynę i testosteron :) ewentualnie estradiol
 
witam ja cały dzień labiduje oj przesadziłam wczoraj z winkiem ruszyłam się troszkę sprzątnęłam i juz na nic nie ma siły

Kaludusia odpowiedz MEBLE wczoraj byłam w bodziu i wodziłam ten narożnik na żywo całkiem całkiem ja mam osobiście narożnik w salonie bardzo wygodny do spania czasem jak mój mnie na max wkurzy to się tam wynoszę z sypialni:-D co do ceny to wiesz np u mnie co tydzień jest targ i ja właśnie tam kupowałam że że kasy mieliśmy nie dużo to nie maiłam dużego wyboru zapłaciłam bodajże 1300 zł... co do zmian w domu to ja jestem wariatka normalnie już bym remont robiła marzy mi sie zimna w salonie chciałabym kupić sobie stół z 8 krzesłami i taki wypoczynek zestaw silke 3f-2-1, PLUS-MEBEL - SKLEP.meble.pl ale mój nie zgodzi się na zamiany wcześniej niż za jakieś 3 lata ale nie przejmuje sie bo program remontów na najbliższe 2 lata już mam na wiosnę malowanie sypialni na lato zmiana dwóch okien a na przyszły rok adaptacja strychu
Agnieszka2 mnie też się pojawił po ciąży delikatny meszek na górną warką na szczęście prawie nie widoczny i zaczeły mi dwa włosy wyrastac koło pępka ale na szczęście tylko 2 i wyrywam sobie je pęsetą......a co do wieku nie złamuj mnie b mnie sie już wyć chce ja 29 kończę w kwietniu a mój w grudniu 32 po prostu czyje się jak staruszka....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Nikolaa! Ja mam w tym roku 33 lata, więc Ty dla mnie młódka jesteś!

Ja już tylko czekam jak Maciuś spać pójdzie i też uciekam. Ciężki dziś był ten dzień. A jutro mam kupę roboty - strach się bać....
 
Do góry