reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Ojj tam baby nie narzekac na wiek !!!!!!!!!!!!Wy to laski jestescie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Maja ja tak samo czekam do 20 jak małego uśpie i sama w kimono ide !!!!
Nikola super ten zestaw wypoczynkowy, ja mam podobny tylko ze fotele zwykłe nie takie duże !!:)
 
reklama
Maja popatrz a jedna z najmłodszych narzeka że stara :-D Klaudusia ty to w Kwiecie wieku;-)... ja stwierdziłam że mam chyba kryzys 30 coraz bardziej mnie przeraża ta cyfra............
ja moją kładę jak tylko wcześnie będzie się dało i też udaje się na spoczynek ale pewnie i tak zejdzie do 21..
 
Izulqa ja przed ciąża żadnego owłosienie dodatkowego nie miałam i jakos w ciązy nie zauwazyłam bo nie zwracałam na to uwagi ale zaraz jakis czas po porodzie jak duzo schudłam to zobaczyłam i w szoku byłam... bo mi sie pojawił w trzech miejscach najbardziej nad warga, u dołu pleców i pare krutkich w nosku , na nogach pewnie to smieszne stwierdziłam że ich mniej....polazły z tamtad gdzie indziej
Pajka ja tez słyszałam że maja zniknac ale jakos nie znikaja :(

Mateuszek tez za pierwszym strzałem:)
tylko na starośc mi odbija haha:-D
 
Izulqa ja przed ciąża żadnego owłosienie dodatkowego nie miałam i jakos w ciązy nie zauwazyłam bo nie zwracałam na to uwagi ale zaraz jakis czas po porodzie jak duzo schudłam to zobaczyłam i w szoku byłam... bo mi sie pojawił w trzech miejscach najbardziej nad warga, u dołu pleców i pare krutkich w nosku , na nogach pewnie to smieszne stwierdziłam że ich mniej....polazły z tamtad gdzie indziej
Pajka ja tez słyszałam że maja zniknac ale jakos nie znikaja :(

Mateuszek tez za pierwszym strzałem:)
tylko na starośc mi odbija haha:-D

No, starośc -w którym miejscu?? ;D Aleś mnie rozbawiła na wieczór hi hi ;P
Ja też dużo schudłam po ciąży, i taki szkielet troche jestem ;/
 
Nikolaa mnie liczba 30 też przeraża i tak już trzeci rok leci hehe :)) Co zrobić....Mogę się na kija nabić a biegu historii nie zmienię...

Idę laski spać, bo mam wisielczy nastrój ze zmęczenia - bez kija strach podchodzić! hehe.... A na serio dziś mi jedna przyjaciółka taki wykład zrobiła, że całkiem humor straciłam. Normalnie bym chyba zapiła, a że nie mogę to idę w cholerę spać i zapomnieć hehe :)
 
Hej dziewczyny!
Ja tu u was pierwszy raz... mam 14 miesięczną córeczkę i staramy się o następnego bobaska- starania zaczęliśmy owocnie w sierpniu tamtego roku, zaszłam w ciąże we wrześniu ale niestety w 10 tc poroniłam :-( Po przykrych przeżyciach wciąż myślę o kolejnym dziecku... czasami jest lepiej czasami gorzej... dzisiaj jeden z tych gorszych dni więc zdecydowałam że poszperam trochę w necie i tak Was znalazłam.
Tak bardzo chciałabym czuć maleństwo pod serduchem...
 

Nie bądź zła ale się troszkę uśmiałam :) Może i ciężko zajść jak się ma za dużo hormonów męskich, ale chyba w wypadku kiedy tych hormonów jest DUZO za dużo :) JA np odkąd pamiętam mam włoski na plecach, wąsik, itd ;D No, wąsik usuwam pensetą, ale reszte ciała mam fest owłosioną, a w dodatku jestem brunetka, więc to się w oczy rzuca, czyli męskich hormonów mam nad to, a Olivcia była praktycznie do strzalu, dlatego uważam, że to nie do końca ma wpływ :) A, i nie śmiałam się z Ciebie tylko z tych włosków :) Nie przejmuj się!!! :) Dodają uroku ;)

IzulQua kochanie witaj w klubie!!! Ja też jestem nieźle owłosiona (chociaż po ciąży jakoś mniej ) a z Szymkiem nie miałam najmniejszego problemu z zajściem w ciążę ;) był to złoty strzał ;)
 
Akasiam - witaj w naszych skromnych progach :)
Trzymamy kciuki, aby wszystko było dobrze :)

A ja dzisiaj u ginki byłam - wszystko jest ok i za miesiąc (kazała poczekać jednak ten m-c po odstawieniu tabsów) mamy zaczynać starania i mamy się u niej pojawić z pozytywnym testem ;) w 6 tc - jak już zajdę w ciążę :p
właśnie Mamuśka - w 6tc już powinno być widać serduszko - bo wtedy nam właśnie kazała przyjść ;)
Ogólnie to się bardzo ucieszyła i powiedziała, że raczej nie powinnam mieć problemów z zajściem :) tym bardziej z moim nastawieniem :p

A informacja dnia numer dwa - teściowa do nas przyjechała !!!!!!! na TYDZIEŃ!!!!!!!!!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaa ja nie wiem jak ja to zniosę! Przynajmniej Szymuś się cieszy z odwiedzin babci :p Ehhhh zobaczymy jak to będzie... :p Może się nie pozabijamy :p
 
reklama
Hejka babeczki!!! Ale dziś jestem zła! Wrrrrrrrrrrr........ Radzę nie podchodzić....
Rysica to się nagadasz z teściową za wszystkie czasy :-)
Nikola fajny komplet. U mnie nie byłoby gdzie go postawić....
 
Do góry