reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Klaudusia to przynajmniej macie gorący temat z tym wyborem imienia! Ja w ciąży jak spojrzałam na swój brzuch to mi się skojarzyło jak ktoś mówił, że duży brzuch u faceta to Maciuś - tak gdzieś usłyszałam. No i jest Maciuś hehe :)) A mój m się zgodził, bo on nie miał żadnych innych propozycji. Za to miał wybrane imiona dla dziewczynki!
 
reklama
Niby chłopiec ma być ale uciekał i ginka tak do końca nie była pewna. Tak dwa razy zrobił. A jak będzie dziewczynka to będzie Kaja.
No Maja ciężko było z tym imieniem. Czasami to omal się nie pokłóciliśmy, bo on się uparł na Kamila, później na Michała.
 
Już się nastawiłam na chłopca bo moja ginka baaardzo rzadko się myli co do płci ale wózek i tak w razie czego kupuje czerwony :-D
 
ja wózek po Matim sprzedałam bo nie wiedziałąm kiedy nowe bedzie a trendy sie zmieniaja:) spacerówke parasolke mam w bardzo dobrym stanie ale nie wiem czy ja wykorzystam z reszta nie myśle jeszcze o wózku zaczne może jak zajde i jak pierwszy trymestr minie :) czerwony fajnie wygląda i jest neutralnym kolorem:) zostawiłyście ubranka po pierwszym bobasku :)
Klaudusia a jak z pampersikami w nocy?? a jak Wiktorek na nowe dzidzi ??
 
Wiki widział małą dzidzi ale nie tak malutką i był bardzo delikatny, przejmował się jak mała płakała więc chyba tak źle nie będzie.
Ja mam po małym wózek ale kompletnie niefunkcjonalny więc namawiałam męża na nowy. Walczyłam o niego od początku drugiego trymestru i w końcu uległ. Ubranka, łóżeczko i wszystko inne mam po Wikim więc pozostaje mi tylko to poprzywozić i poprać.
A z pampersami w nocy to lipa. jak dużo wypije to leje jak potrzeba. Dziś w nocy zawołał tylko "już" (że już zrobił siku) tylko kurcze szkoda, że na łóżko a nie do nocnika. Ale myślę, że niedługo nauczy się i w nocy. Nauczył się szybko w dzień więc noc teraz szybciej powinna przyjść.
 
Ostatnia edycja:
pewnie że sie nauczy na kazde dziecko przychodzi pora :) ja co do swojego to jak go oduczyłam w dzien to zakładałam mu na noc ale dwa razy pod rząd miała całkiem suchego pampersa wiec podkładałam mu podkłady ale nie były potrzebne poprostu przestał sikać w nocy nieważne ile wypije
ja wózek jeżeli chodzi o głepboki to był zawalisty ale z tego spacerówka do kitu była.....ja tez mam ubranka i łózeczko prawie nieuzywane po małym oczywiście dokupic trzeba bedzie co tam brakuje:)
 
Ja właśnie muszę jechać zobaczyć spacerówkę do tego wózka, bo dziecko takie jak Wiktor (2 letnie) musi się w nim spokojnie mieścić. Ale ze zdjęć widać, że jest dość spora. Jak będzie malutka to wózka nie kupujemy, wolę tym pojeździć pół roku i kupić spacerówkę parasolkę czy samą spacerówkę jakąś większą.
 
reklama
BEBETTO- Solaris + +ŚPIWÓR gratisy: MATA, raty (1451811235) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
No ja wybrałam ten, bo jeździłam nim po sklepie ale jeszcze do końca nie byliśmy zdecydowani więc spacerówki nie widziałam ale może w tym tygodniu pojedziemy z Wikim i niech on się siada i jak coś to go zamówimy już.
Jeździłam jeszcze tym (jest trochę wyższy niż tamten ale na prawdę minimalnie): WÓZEK GLEBOKO-SPAC.FOLIA BEBETTO MAGNUM+7xGRATIS (1430565246) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy ale już ze zdjęć widać, że chyba spacerówka jest mniejsza niż w tamtym.
 
Do góry