reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Klaudusia - super ten wózeczek! Bardzo podobny do mojego upatrzonego :D
Mój upatrzony to jest ten :
RAF-POL WÓZEK FENIX 2w1 GŁĘBOKI+SPACER+K.POMPOW (1447545454) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
kolor taki jak pokazany - zielony z czarnym (czy będzie dziewczynka czy chłopiec :p)
My wózek mieliśmy pożyczony i musieliśmy oddać więc będziemy musieli kupić - co mnie baaardzo cieszy ;)
Poza tym wszystko mamy (łóżeczko, przewijak, podgrzewacz, laktator, staniki do karmienia :p). Ubranka po Szymku pożyczyliśmy kuzynowi męża, bo mu się synek urodził (z resztą mąż jest jego chrzestnym :) ) ale już nam powiedzieli, że nam odeślą nasze, bo są w super stanie dalej, oraz te co oni kupili czy dostali :D A jak będzie dziewczynka, to też, bo oni teraz mają dziewczynkę ze stycznia :D
aaa jedyne co będziemy musieli kupić to nowe butelki i smoczki :p
No w końcu muszę mieć jakąś radość z kupowania rzeczy dla maluszka, czyż nie??? :D
 
Ostatnia edycja:
Rysica o ten to fajny naprawde ...ja tylko chce aby do mojego jeszcze nosidełko samochodowe było bo pożyczylismy i raczej nie odzyskamy
Izulqa jest jest :*
 
maju kolorowych snów
wiecie co i właśnie przed chwilą dowiedziałam sie że juz nie ma prawdziwych przyjaciół i szczerze to już w nic nie wierze i w nikogo ...oj dobrze że mam prawie całe winko
Rysica właśnie ten wózio wybrałam dla mojego przyszłego bąbla albo bąbelki
Aga ten wózek jest też 3 w 1
 
Ostatnia edycja:
Rysica fajny ale ja musiałabym zobaczyć go na żywo, dotknąć, pojeździć...
Ja dla malucha kupiłam tylko kombinezon a tak nawet mi się nie chce chodzić po sklepach i kupować, bo wiem, że mam tego dużo.
Maja do jutra!!!:-*
 
Ja mam wózek NESTOR dla Olivii, ale jest beznadziejny. Szybko się popsuł, rozklekotał.. Skrzypi jak nie wiem co, a już kilka razy był smarowany, heh.. Nie polecam.
 
reklama
Do góry