reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
kasia - super:tak::tak::tak:
czarna - zdrówka dla malutkiej:-:)-(


Moja dalej kaszle, nosz fak, boję się żeby znowu w zapalenie nie przekształciło.

Aha - pierwsze koty za płoty - inhalacje zrobione zarówno jednej jak i dugiej;-)
 
hej, byłam na pogotowiu ale tylko kroplówke dostałam i do domu....
musze sie położyć.
chciałam abyscie wiedziały jak coś że nie leże w szpitalu. Jutro postaram sie zajżec jeżeli bede sie lepiej czuła.
Jutro ide na usg brzucha..

miłego wieczoru życzę.

czarna wspołczuje ci wiesz, zdrówka małej życzę i nie martw sie na pewno bedzie dobrze a ty dasz rade bo twarda babka jesteś.
Dita ja mam nadzieje że mała sie nie rozchoruje ci, inhalacje oby pomagały równiez zdrówka życzę
A małej Majerance niech się paluszek szybko zagoi buziaczek
Kasia bardzo dobrze że masz dobre wyniki
 
Dziewczyny mam problem :-:)-(
Dawidowi zrobił się na szyi w okolicach mięśni szyjnych (tak w połowie)
guzek:szok::szok: -jestem tym przerażona:szok::-:)-(
może wy spotkałyście się kiedyś z takim czymś????
Wiecie coś na ten temat????
Jutro jadę z nim do lekarza....
zaczynam odchodzić od zmysłów-nic nie mogę znaleźć na ten temat
 
Jezu co dzis za dzien!
czarna idz do lekarza, niech obejrzy. Ja sie osobiscie nie spotkalam. Moze to jakis tluszczak np. choc nie wiem czy u takich malych dzieci moze sie zrobic.
Kinga to nie jest normalne. Idz jutro na to usg. Rob badania.
czarna od chorowitek wspolczuje. Ale juz niedlugo bedzie cieplo i wszystkie chorobska sie skoncza. Buziole dla choruszkow.
U nas Maniana ok.Troche sie darla przy zmianie opatrunku. Na szczescie nie krwawi juz, mozna bylo dokladnie obejrzec. Nie jest tragicznie. Na noc jeszcze opatrunek z rivanolu a jutro moze juz tylko gaza z plastrem. A pozniej juz niech przysycha.
kasiu przynajmniej ty tu ppozytywne fluidy wysylasz swoimi wiadomosciami. Bardzo sie ciesze, ze jest ok.
 
Dziewczyny mam problem :-:)-(
Dawidowi zrobił się na szyi w okolicach mięśni szyjnych (tak w połowie)
guzek:szok::szok: -jestem tym przerażona:szok::-:)-(
może wy spotkałyście się kiedyś z takim czymś????
Wiecie coś na ten temat????
Jutro jadę z nim do lekarza....
zaczynam odchodzić od zmysłów-nic nie mogę znaleźć na ten temat

ja mam taki guzek od kilkunastu lat:tak:
lekarze mowia ze to nic powaznego!
 
Dziewczyny mam problem :-:)-(
Dawidowi zrobił się na szyi w okolicach mięśni szyjnych (tak w połowie)
guzek:szok::szok: -jestem tym przerażona:szok::-:)-(
może wy spotkałyście się kiedyś z takim czymś????
Wiecie coś na ten temat????
Jutro jadę z nim do lekarza....
zaczynam odchodzić od zmysłów-nic nie mogę znaleźć na ten temat
Czarna551 nie panikuj! Na 99% jest to powiększony węzeł chłonny- moja córka ma to od 9 miesiąca życia.. Jeśli jest on umiejscowiony (guzek) po którejś ze stron a nie centralnie na środku jest to to co mówię. Węzły chłonne powiększają się u dzieci zazwyczaj podczas ząbkowania- wcześniej mogło tego nie być teraz może idzie jakiś trzonowiec, który bardziej obciąża organizm. Poza tym także podczas przeziębienia bądź tylko początków jakichś stanów podgorączkowych może też uwydatnić te węzły. Dla świętego spokoju możesz pójść do lekarza by to obejrzał.. :tak:
 
Przy węzłach chłonnych jest takie wrażenie, że się poruszają.. także to tym bardziej potwierdza, że nie jest to nic strasznego.
 
reklama
jak go nacisne to sie porusza :tak:
mi tez lekarze mowili ze prawdopodobnie to od wezlow chlonnych!
ale oczywiscie idzcie z tym d lekarza!
 
Do góry