reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

a ku ku:-D

nie mam kiedy czytac, nie mam kiedy pisac

ale dzis mi sie przysnila sugar, to mnie naszlo zeby tu zajrzec:cool2:

tesknil ktos za mna?:sorry2:

musze leciec, pa

pozdrawiam
 
reklama
No ba Atol, pewnie że tęsknimy. A co tak czasu nie masz? Jak twoje małe glony?

Czarna, mój ma guzki na karku od urodzenia, ruszają się, nic na razie nie mamy robić, bo to nic groźnego i najprawdopodobniej się wchłoną.
Węzły chłonne są w dość charakterystycznym miejscu, z boku szyi u góry przy żuchwie i jak dziewczyny mówią, to może być to :tak: Szczególnie jak się pojawiło z dnia na dzień. Obmacaj siebie i męża, czy aby też wam się coś w tym miejscu nie porusza i drugą stronę szyi Dawidka. Bo może to coś normalnego tylko przypadkiem zauważyłaś. I bez paniki, na pewno to nie jest nic groźnego, jak nie ma żadnych objawów ogólnoustrojowych.

Czarna, Ditka, zdrówka

Nonek - cieszę się, że się goi ładnie Majeranie paluszek :-)

Ja doszłam do wniosku, że chyba od tych przeziębień mi te wyniki wątrobowe tak skoczyły, ale na Boga - 10x norma od kataru :szok: Włos się jeży na głowie normalnie.
Jak dostanę znowu kataru to nic tylko się kłaść do trumny :szok::-D
 
Przywitawszy się z kawusią;-)

Jezu, biorę w przyszłym tygodniu 3 dni wolnego, muszę się wziąć za generalne sprzątanie, jest masakra:szok: Nie wiem, czy mi te 3 dni wystarczą. Kupiłam nowe firanki i zasłony z których mam zamiar zrobić lamperię, ciekawe czy mi wyjdzie, hehe, nie szyłam już od lat;-)

czarna
- spokojnie, trzymam kciuki za wizyte u lekarza, daj żnąc co i jak z Dawidkiem

czarna79
- jak dziś mała?
aenye - pijesz coś?;-)
kasia - hehe, ty z tymi wynikami;-):-D
kinga - trzymam kciuki
atol - małpo jedna, hehe ;-)
nonek - jak dziś paluszek Mańki?
kate - a ty gdzie?
sugar - nic u ciebie dziś nie wykopali? ;-)
 
ano wiecej pracy w pracy, ja chora, srednio sie czuje

Tomek chory na zwolnieniu do niedzieli

dzieci zakatarzone

jak facet w domu to wiecznie kompa okupuje, ja albo pracuje, albo zdycham , albo ksiazki czytam i tak leci

wystarczy pare dni na bb nie byc i juz nie da rady byc na biezaco

w kazdym razie bede sie starac, przynajmniej z paracy:-p
 
Ditka, ja juz po kafce (mieszanka inki, prawdziwej kawy i kakao z cukrem i mlekiem.. polecam, pycha!) i teraz racze sie antonowka (z vitaxu). :-)

dzisiaj urodziny ma moja mama i tata Dawida :-) fajnie sie zlozylo, co? ;-) a najlepsze, ze z kolei moj tata ma urodziny 30.11, a mama Dawida - 29.11 :-D :-D :-D
i temperamenty bez kitu podobne ;-)
tak wiec dzis mamy dwie 'wizyty' ;-) zaraz robimy z nunusiem laurki, czyli kartki z odbita lapka Filipka w farbce :-)
dla mamy mamy fajna ksiazke o podrozach i jedzeniu zarazem, z fabula o dziwo! a dla taty D kwiatki chyba, a moze jakies wino, bo z nim to normalnie gorzej niz z.. nie wiem kim :sorry2: ale strasznie trudny facet do prezentow.

pogoda u nas dodupna totalnie :dry: a my bez auta, fuck.

czarna
, idz do lekarza, ale to pewnie to, co dziewczyny pisaly :-) ja takie cos wyczulam tuz po porodzie - z tylu glowy taka jakby chrzastka. i to tez ponoc kazdy z nas ma :sorry2:

atol
, tesknimy, tesknimy! :-D
 
atol uwazaj bo kiedys przysnilam sie nonkowi i wyszly z tego niezle kwiatki :cool2:

u sasiadow nic nie wykopali poki co urzadzaja ogrod :tak:

okazalo sie ze zalewanie sasiadki to nie nasza wina...
prawdopodobnie pekla rura i jakas grubsza sprawa bo biedna przyszla do nas o 9 z pytaniem czy nie lejemy wody bo jej juz leci na maksa
tak wiec w sumie 5 stow ktore wydalismy na to gadzety hydrauliczne okazaly sie generalnie zbedne
miodzio
 
czesc! jestem już po badaniu usg brzucha-wszystko z moim brzuchem raczej dobrze nic nie widać.
jeszcze w tym tygodniu mam isc prywatnie na echo serca. po moim ostatnim zasłabnieciu i problemie z oddychaniem może tu badanie cos wyjasni, zobacze.

Synek mi teraz zasnął wiem moge troche odpocząc. Dzis wzielam sie juz za porządki wiosenne bo juz czas, ale sie szybko mecze kuźwa. poczekam na meza to mi pomoze:happy2:
 
LASKIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAMY DWA NOWE ZEBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nawet nie wiecie, jak sie ciesze :-D :-D :-D
szly miesiacami, az wreszcie wyszly!!!!!!! dwie gorne jedynki :cool2: jedna juz na calej dlugosci przebita, druga w polowie :cool2: cierpienia nie bylo specjalnie, nocki cudnie przespane.. tylko ten obiadowy bunt :-D
no i dzisiaj maruda straszna, co chwile na opa, placzuli i jeczoli.. teraz dostal czopek p/bolowy i do spania, zeby sie wyspal ladnie.. nic nie wiedzialabym, gdyby nie maz :-) on wypatrzyl zebiszcza :-) ja od dawna sledze rozwoj, ale juz zwatpilam ostatnio :cool2: choc sie zakladalismy z Dejvem, on twierdzil, ze wyjda w niedziele (zeszla), a ja, ze w piatek (jutro).no i wygralam, jakby nie patrzec :-D

dobra, koniec piania :-D

Kinga
, no to szukaj dalej.. trzymam kciuki, zeby sie cos znalazlo i zeby wystarczylo kilka tabsow, zeby przeszlo!
pamietaj o endokrynologu :cool2::cool2: (ciocia dobra rada)
 
reklama
Dziewczyny byliśmy u lekarza.
Dostaliśmy skierowanie na badania-ob morfoliogia i wymaz.
Jutro z rana idziemy.
Lekarz powiedział że mogło się to zrobić od tego że Dawida zawiało
ale powiedział że może to być coś na literę W -zapomniałam nazwy.
Dał właśnie skierowanie na szczególowe badanka i z wynikami mam przyjść jak najszybciej-czyli jutro.

Lecę bo u nas bedzie strrraszna burza
mam nadzieję że mi dachu nie porwie

Gartuluję zabków
 
Do góry