reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Moja niania to znajoma-siostra mojej koleżanki, więc nie boję się że będzie robić 'coś innego'.zresztą co by miała robić jak dziecko płacze?nawet jakby chciała to sie nie uda:evil: ale mialam przez jakis czas film ze ktos mi dziecko ukradnie:-) dlatego nie bralam nikogo z ogloszenia. dziadkowie pracują, wiec nie mają czasu.a jak nie będę chodzić do pracy to nie będzie pieniędzy na dziecko, także nie mam wyboru.
 
reklama
Hej!!!!
Komp się mi odwiesił chwilowo, obejrzałam filmiki - faaaajne!!!! Niestety cały czas jeszcze obrażony na aparat, a też taki fajny filmik mam jak Ala rozśmiesza Natkę:-D

Aenye
- gratulacje, no widzisz!!! Dzieci mają to do siebie,ze czasem im coś odbija na punkcie spania. ale uwierz - im starszy - tym LEPIEJ!!!!

Roni
- no i git!. Cieszę sie,że sobie radzisz!

nonek - ja też kretynka, też malowałam kuchnię jakoś w listopadzie - na zwolnieniu, które miałam,zeby leżeć na lewym boku;-)

Ja o niani pewnie pomyślę jak będzie taka potrzeba. Na razie mała zostanie z siostrą, a potem albo niania albo mnie z pracy zwolnią i po problemie;-)
 
ja tak teraz z innej beczki: szczepiłyście już swoje dzieci przeciwko pnemokokom???? Trąbią o tym w tv, ja nie zaszczepiłam ale jakoś mnie teraz sumienie gryzie i zaszczepię Filipa jak najszybciej. Byłam przerażona jak zobaczyłam reklame...:-(

w ogóle doła złapałam jakoś przez to. i jeszcze na dodatek zauważyłam że Filip od paru dni nie je tyle ile jadł do tych czas. Pił 150ml do końca, a teraz zostawia 50-60ml :confused: sama już nie wiem..

Zmartwiona jestem i tyle
 
Kurfa, ja coś już pisałam o tej reklamie że chooy mnie strzela jak to oglądam. Nie szczepię bo mnie nie stać kurfa mać. Zaszczepię jak będzie miała 2 lata, wtedy to jednorazowo 200 zł a nie 1200!!!!!!
a reklamę natychmiast wyłączam jak leci i klne na tych chooyi co wymyślają takie przesłania jednocześnie refundując jakąś głupią świnkę, co to ją spokojnie przechorować można. KURFFFFFAAAAAA

Kinga - moja NAtka w dzień ciągnie butlę, ale też niekoniecznie takie ilości jakie są na mleku zalecane. Max to 120, czasem 90. Wczoraj byłyśmy na szczepieniu, ważeniu - waży 6300 więc całkiem ok. I nie przejmuj się.
 
Pierdzielone reklamy !!!! :-(normalnie się wystraszyłam kurde no!

Dita
dziekuje ci za pocieszenie. Wydaje mi się że Filipa dziąsełka swędzą i że zaczyna się pooowoli ząbkowanie, ślini się okropnie. Ale czy to może być powodem tego ze mniej je?? :-( A tam wkręciłam sobie jak zwykle coś i teraz nic mi nie pomoże. Może proszki:sick:
 
Kinga - wszystko może byc powodem mniejszego jedzenia. Zęby zwłaszcza. Nie przejmuj się tak!

Aha - dziś zbieramy życzenia - kończymy 3 miesiące!!!!
:-D:-D:-D
 
Kinga to tylko reklama nie przejmuj sie
gdybys miala sie przejmowac wszystkim to bys oszalala i musiala zaszczepic go na milion roznych rzeczy

mnie denerwuje tez reklama szczepionek na raka szyjki macicy
5 kobiet dziennie umiera na raka szyjki i nagle poteżny szał
a przeciez masa kobiet dziennie umiera takze na rak piersi i pluc, w wypadkach samochodowych, na wylew..
wszystkiem trzeba zapobiegac
ale nie wszystko naglasniać

Kinga bedzie ok :)

NATALIA 100lat !!!!!
 
Najgorsze to jest to ile kosztuje taka szczepionka!! Jak oni mogą reklamować szczepionki, które niestety nie są na kazdą kieszeń.Czy nie zdają sobie sprawy, że wbijają nóż w serce matki, która nie ma środków na zakup szczepionek? To skandal!!!!:wściekła/y:
 
reklama
każda matka chciałaby uchronić swoje dziecko przed wszystkimi chorobami. Kampanie w mediach dotyczące pneumokoków bardzo dobitnie uderzają w matczyne sumienia, więc stwierdzam, że trzeba synka zaszczepić.Ale gdy usłyszałam cenę, ręce mi opadły. Strasznie mnie to teraz gryzie,że nie mogę zapewnić dziecku ochrony przed chorobami wywołanymi tymi bakteriami :-(

No słuchajcie szczepionka kosztuje 300zł, to jest jedna dawka, a są ponoć trzy!
 
Do góry