reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Kate gartulacje zakonczonego okresu noworodkowego! Wielkie wirtualne Buziaki dla nasze Julbilatki!
Dita bardzo wspolczuje sytuacji. Wiem, ze ludzie na starosc sa czasem okropni a wrecz okrutni. Ale ty masz dobre serduszko i pomimo, ze teraz jest ci cholernie ciezko i przykro to kedys zycie Ci to wynagrodzi. Moj tato zawsze mowi, ze dobre uczynki procentuja in plus i kiedys, niekoniecznie teraz to dobro wroci do Ciebie ze zwojona sila. Wierz mi.

Moje dziecie dzis mi zrobilo numer za 100 punktow. Mialam ja na rekach i slyszalam jak zrobila kupke. Cala szczesliwa zaczelam ja przewijac ( bo u nas kupa zrobiona sama to swieto). Tylko cholerka nie pomyslalam, ze to nie koniec. I tak najpierw narobila na podwinietego pampucha a pozniej z impetem obesrala mi reke. Dobrze, ze zlapalam w locie, bo pranie kanapy by mnie wykonczylo. Bo kupa strasznie farbuje, nie mowiac o zapaszkach. A wczoraj juz i tak musialam ja prac, bo wylalo mi sie mleko z laktatora. Cale 50 ml wsiaknelo. Jak to by zaczelo smierdziec, to bysmy sie porzygali. Na szczescie kanapy sa stare i namawiam meze na nowe. Ale on swinia nie chce sie zgodzic, bo chce abysmy poczekali z domem. Jak juz bedziemy mieli to wtedy. Ach ci faceci. Chyba pojade dzis na polowanie na ciuchy aby nastroj mi sie poprawil.
 
reklama
Dziękujemy.... :tak:
wiecie co? Rok temu 5 marca byłam w pierwszym tygodniu ciąży /czyli zaczęła mi się ostatnia @ przed ciążą/ a teraz Natka ma już trzy miesiące... łezka się kręci... ale ten czas leci...

Dita - kochana... najgorsze jest to, że nikt nie widzi twojego poświęcenia... a należysz do gatunku osób, które czują, że muszą pomóc z obowiązku i niestety, ale będziesz wykorzystywana:tak:
ja też nie mogłabym zostawić nielubianej babci/cioci/itp... w potrzebie... ... tylko, że nawet ta osoba tego nie jest wstanie docenić... a nikt inny nie widzi i nie czuje się w jakimkolwiek obowiązku pomóc... no, ale kasę ma prawo brać...
ale kiedyś ta dobroć wróci do ciebie ze zdwojoną siłą:) tak jak mówi nonek, to jest prawda!!!

Mojego męża babcia /zastapiła mu mamę/ zmarła kilka lat temu... i babcia też miała swoje "faworytki" w rodzinie... i one dostawały po 100 zł z emerytury... to przylatywały do babci tylko 10-go każdego miesiąca... ale ona tego nie widziała... ahhh a jak zmarła, to jeszcze Paweł wziął emeryturę /był tam zameldowany/ i przyleciała ciotka po 200 zł, bo jej się należy dla dziewczynek /stare krowy po 18 lat:dry: / i mówi do nich - "to ostatnie pieniądze od babci..."

Paweł był zameldowny w mieszkaniu u babci, żeby mieszkania nie stracić... to wyobraźcie sobie, że ta ciotka /córka tej babci i siostra mojej teściowej/ doniosła do ADM-u, że on tam nie mieszka i trzeba mieszkanie mu odebrać.... ja pierdolę!!! taka była zawistna i zazdrosna... a wiedziała, że to mieszkanie byłoby dla jej siostry, a Pawła mamy, gdyby kiedyś wróciła z JueSej...
i teraz ma za swoje... nikt z rodziny nie utrzymuje z nią kontaktów:tak:
 
Laseczki czy ktoras z Was ma jeszcze linie biala?? Ja mam trochu schodzi ale pepek nadal brazowy :-D I jeszcze jedno pytanko do mamus ktore maja dziurke w pepku: Czy rozeszla sie wam skura na dziurce?? Bo mi strasznie i tylko tam czyli mieczy dwoma dziurkami zrobil mi sie roztep. A skura sie sflaczyla i jest blizna.Jakiego kremiku uzywac aby zlikwidowac troche te blizne? JAde niedlugo do kraju i mam w dupie ile bedzie to kosztowac ale musze cos z tym zrobic?
 
Witajcie, witajcie, 5 grudnia 2006 urodziłam prześliczną kruszynke która dziś kończy 3 miesiące :-)) pozdrawiam wszystkie grudniowe mamusie, a może któraś jest z Legionowa??? Brakuje mi towarzystwa na spacerkach...
 
Witamy serdecznie i zapraszamy do udzielania się!!! Napisz coś więcej o sobie i swoim Skarbie...
Ja też urodziłam 5 grudnia 2006!!!
 
kate_less WSZYSTKIEGO NAJ NAJ dla Twojej pociechy!!!!! a o której urodziłaś?? Ja o 1.30 :-)) pierwszej fazy porodu nie zauważyłam, na szczęście leżałam wtedy na patologii ciąży - byłam po terminie porodu (miałam termin na 23 listopada)- poszłam do położnej z bólem krzyża i co się okazało ?? że miałam już 4 cm rozwarcie :-)))) w godzinę się uwinęlam z porodem, rodziłam od 0.30 do 1.30 :-)) Moje maleństwo jest bardzo spokojne, może to przez to jej anielskie imię GABRIELA, może przez to że przez całą ciążę spałam i teraz urodziłam śpiocha :-))))
 
Dziś wreszcie odebrałam pesel mojego dziecka.. czy Wasze dzieci też mają takie dziwaczne pesele??:confused: Normalnie początkiem peselu powinna być data urodzenia czyli w przypadku Oliwiera 061207.... a on ma 063207.... Wróciłam się nawet z pytaniem czy przypadkiem nie nastąpił żaden błąd a pani mi na to, że nie bo jak by było 12 to by można mylić z rokiem 1906..:baffled:
 
Urodziłam o 15:25... opis porodu na "Porody..."

Fanti - z Peselem wszystko OK:) tak ma być, też się pytałam urzędniczki... i jest OK! tak ma być:tak: :tak: :tak:
 
Pingwinku ja mam linie ciemna, lekarz powiedzial ze jeszcze kolo 3 miesiecy!
Orzeszek.1 witamy!
Fanti pesel ok!
Dita ty to sie masz z ta babka!!
 
reklama
Do góry