reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Nonek - Sugar ma racje to zmeczenie! jak czlowiek zmeczony to rozne pierdoly chodza po glowie!!

Sugar tez cudownie wspominam ciaze i strasznie sie ciesze ze znalazlam to forum i poznalam WAS!!!!!!!!

kurcze tez bym chciala przyjechac do Pingwinka ale mi nie pasuje 22 czerwca bo 21 jedziemy do tunezji :-( jakby to bylo np powrot 20 czerwca to tez bysmy sie pewnie skusili!!

tylko dla nas najlepiej wylot z wroclawia, Kate sa wogole jakies? albo moze wroclaw-warszawa-warszawa-paryz?

kurcze ale bylo by SUPER!!!!!!!!
Pingwinku a kiedy bedziesz wiedziec jaki termin wchodzilby w gre?
 
OK! to czekamy na info od Pingwinka:) i będziemy wiedzieć co i jak. Generalnie to szukałam z Wrocka i jakieś łączone to pewno są...

I ja też - UWIELBIAM być w ciąży!!! i się STRASZNIE cieszę, że was poznałam!!!

Dziś byliśmy na basenie z Natką... super było!!! ale zdjęć brak, bo jak poleciałam po aparat, to Mała zaczęła płakać i Paweł ją wyjął z wody i ze zdjęć nic nie wyszło... nastepnym razem:)
 
Dziewczyny przypominam, że jutro "DZIEŃ TEŚCIOWEJ" :tak: Nie zapomnijcie złożyć im życzenia.. hehe..;-)
 
Ja także należę do osób, które cudownie się czuły w ciąży.. ja wręcz nie mogłam się nacieszyć tym brzuszkiem.. i całą ciążę powtarzałam, że ja mogła bym być w ciąży 2 lata.. i nigdy nie miałam dość.. nawet jak ciężko mi już było się ruszać a brzuch to przecież miałam ogromny.. Jednak wiem, że to był jedyny i ostatni raz.. z jednej strony szkoda.. ale z drugiej strony mój synuś będzie zawsze na 1! miejscu i z nikim nie będzie musiała się dzielić miłością rodziców..
 
u mnie z tym byciem w ciąży było róznie:eek:raz mogłambym chodzić z brzuchem bez przerwy a za drugim znowu miałam już serdecznie dosyć:sick:

Ale ale kochane wyrwałam się z domu na neta specjanie do kafeii,żeby zajrzeć do WAS bo tęsknie jak nie wiem:-(
Nie staram się nadrobić zaległości bo to chyba nie wykonalne:eek:
Widze, że wyjazd do pingwinka się szykuje:-Doj z chęcią bym się wybrała:cool2:
Wszytkie mamuśki śliczne a dzieciaszki piękne jak nie wiem:happy::happy:
Ja czuje się dobrze niestety z dnia na dzień znikneło mi mleko i od 25.lutego jesteśmy na butli:-(mam z tego powodu lekkiego doła bo bardzo chciałam malucha karmić jak najdłużej.........
Olivierek wreszcie po kolkach i zaburzeniach układu jelitowo-trawiennego i po wstętnym katarze ZDROWY!!!!!!!!! śliczny, grzeczny, wesoły no poprostu BOSKI może jutro jak skocze do brata dodam jakieś zdjęcia.

Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze ŚLICZNOŚCI:happy::tak:
 
saruniu!!!!!! buziaki!!!! dla ciebie i synusia! wracaj do nas szybko!

ja tez chcialam powiedziec, ze bedzie juz tydzien, jak odstawilismy gripe water i inne specyfiki i jest super, zadnych kolek prezenia sie!!! maly sobie swietnie radzi!
kicia - sprobuj odstawic, jesli jeszcze uzywacie :-) u nas lepiej wiele niz z!
 
Saruniu witamy i wpadaj jak najczesciej no i czekamy na zdjecia malucha.
Nie doluj sie ze nie karmisz cycuniem tak mialo po prostu byc i juz!
Ja gdyby nie bol nog tez bym super wspominala ciaze. Ale bardzo teskbie za ruchami i kopniakami malej w brzuszku, to bylo przefanrastyczne.
Kiciu nasi wlasciciele wyjezdzaja cos kolo 13tego czerwca ale nie wiem ktorego dokladnie wracaja. Jada do sanatorium do Noemiec i z tego co pamietam zawsze tam siedza min 2 tyg, ale zeby nie bylo wpady dopytam sie ich jak wroca teraz z Niemiec czyli 14tego no moze 15tego nie bede od razu sie ich pytac ja przekrocza prog zamku :tak:
Tak sobie laski nad tym mysle i napisze co wymyslilam. Jakbyscie w kilka przylecialy tym samym samolotem moze byc problem z zabraniem Was z lotniska. W najlepszym razie jak maz bedzie na miejscu to w dwa auta to zostanie 7 miejsc:tak: , bo licze z fotelikami. A my z mala musielibysly po Was wyjechac. Nastepna rzecz. Jakbyscie zwiedzali Paryz to do kolejki mamy 10 km i takze auto potrzebne. My mozemy Wam jedno autko udostepniac, ale znowu sie robi malo miejs, wiec jezeli ktoras chce autem przyjechac to jak najbardziej. Z Warszawy to 1600km. My pokonujemy ta odleglosc w max 15h, oczywiscie nie jechalismy jeszcze z Maluchem. Jak Nonek pisala na kazdej stacji sa przewijaki w ubikacjach i inne bajery.
 
Malwinko jak fajnie że do nas wpadłaś :-D tęsknimy tu za Tobą :-(
dobrze, że synek zdrowiutki :tak: nie martw się mleczkiem dobra butla nie jest zla ;-)

przesyłam buziaczki :happy2:
 
reklama
Do góry