reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Asia cos z tymi kudelkami naszych dzieci jest, na tych zdjeciach Twoja corcia tez ma cos podobnego do mojej malej i malego Kici.
 
Sto lat dla Majeranki i Alusi!!!!!!!!!!!

...dla mnie Paryż nawet jeśli zamek jest fo wykorzystania pozostaje w strefie marzeń...
 
Asia to gratulacje dla Jubilatki!
Ja nawet nie moge wkleic zdjec, bo maciek zabral aparat.
 
Nonek ja za to nie mam czasu aby z aparatu wrzucic na kompa :) Pingwinek ano cos z tymi wlochami maja te nasze dzieciaczki(wspolni ojcowie) hehe...Alcia wloski ma po mamusi,,jak znajde czas to wkleje zdjecie ALA a'la szogun..hehe fotka ze jazda na 100 dwa..znikam do wyrka bo jutro masakra...musze odsapnac bo tatko dzisiaj czuwal nad dzidzia a ja jutro a od poniedzialku znowu jazda...dziewuszki powiedzcie ktore karmia butelka tak samo jak ja bo czasem mam problem z karmieniem i iloscia snu u Alutki.. ps.pisalam z Roni jak wroci idziemy na spacer bo jestesmy z gdanska,,ja mam do niej 15 minut pieszo :):)
 
a ja sobie poczytalam ten watek od poczatku
i wiecie co normalnie sie rozczulilam jak jakis mega melancholik
jak testy robilysmy, i jak sie balysmy, i jak jaralysmy sie usg
pieknie bylo w ciazy
ja wspominam ten czas cudownie!!!!!!
i tak juz ze soba dlugo jestesmy hehe slodkie to wszystko

poki co mykam spac
trza odciagnac lubego od kompa i zaciagnac do alkowy;-)

dobranoc grudnioweczki kochane:cool2:
 
ZAPRASZAM JESZCZE RAZ.

Pingwinku... właśnie sprawdzam po ile są bilety lotnicze po 22 czerwca:-D bo Asia ma szkołę...
więc jakby co, to wpadniemy po 22 czerwca na kilka dni... czy możemy na obojętnie które lotnisko??? czy lepiej samochodem??? a jak na lotnisko, to czy są szanse, aby ktoś po nas tam przyjechał??? bo nie znam Paryża i nie wiem jak się poruszać:baffled:
 
Wszystkie mamy, ktore nie przekazaly mi jeszcze danych swietowych swoich rodzinek prosze o wyslanie mi ich na priva. Jutro zabieram sie do sporzadzenia listy.
Majerana wczoraj spala od 17 do 21. Pozniej od 22.30 do 9 rano ( przerwami na jedzenie). Teraz tez zasnela...to sie nazywa miec spanie!
 
reklama
Kate najwygodniej na ORLY bo blisko nas i wyjediemy autem, na DE GAULLA tez nie ma jeszcze duzego problemu, jezeli w gre wchodzi BOUVAIS to od nas 150 km i na lotnisku sa autokary co 10 minut do Paryza kosztuja 20 euro i jada okolo 1,5h do Paryza i z tamtad juz Was odbierzemy.

Sto lat dla dziedziaczkow obchodzacych swoje swieta
 
Do góry