reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

jejku, alez superancko!!

ja tez sie zapowiadam! najwyzej wpadne bez meza, bo nie wiem, czy nie bedzie juz wtedy mega zapier^*( w naszej firmie (lato/sezon na dmuchance)
ale zamku nie odpuszcze ;-) no i wam!

ale proponuje nie odwolywac spotkania na majowce :-) coby wiekszosc mogla skorzystac :-)

sugar ;-) melancholiczko.. ja tez cudownie wspominam ciaze. i juz sie nie moge doczekac nastepnej :-)

buziaki dla majeranki!!!
 
reklama
Kate najwygodniej na ORLY bo blisko nas i wyjediemy autem, na DE GAULLA tez nie ma jeszcze duzego problemu, jezeli w gre wchodzi BOUVAIS to od nas 150 km i na lotnisku sa autokary co 10 minut do Paryza kosztuja 20 euro i jada okolo 1,5h do Paryza i z tamtad juz Was odbierzemy.

20 euro/osoba czy cała rodzinka??? bo mamy fajny lot za 700 zł/rodzinka ale na to Bouvas... i nie wiem czy nie szukać dalej na to Orly:-)
 
Kate jakby co pomysl o nas tez z tym lotniskiem, jak mozesz oczywiscie.
Ja z sentymentem wspominam ciaze szczegolnie, ze najprawdopodobniej juz nie bede tego przezywac. Dwojka dzieci wystarczy.
 
Nonek - OK!! szukam lotów 22/23 czerwca i na tydzień:) mam za 700 zł/rodzina ale z Łodzi... będę szukać z Katowic/Krakowa albo z Drezna... jeśli wam pasuje termin, to SUPER!!! i u was 2+1+1 - tak jak u nas:-D
 
ok ja znalazalam z lodzi do bouvais
jak dla mnie z ty busem ok tylko sie zastanawiam jak malolat to zniesie
ale jezdzil juz ponad 3h
a te busy czesto i czy trzeba je wczesniej zaklepac czy juz po przyjezdie?
 
Kate sprawdz jeszcze z Wroclawia do Monachium i stamtad do Paryza. Tak ostatnio Macieja latal. Nie wiem tylko na jakie lotnisko. Wiesz ja chce na pewno jechac, ale nie wiem jak z moim m. Jesli bedzie chcial jechac to pewnie autem, bo on niecierpi samolotow. Idiota. Dla niego auto to podstawa, ale ja sie nie bede telepac tyle km z dziecmi.
 
Autokary chyba wyjezdzaja co 10-20 minut i nie trzeba rezerwowac bo jak nie ma miejsca to zaraz nastepny podjezdza.
Laski ja sie niestety dopiero 14tego dowiem ktorego dokladnie nasi wlasciciele wracaja w czerwcu do domu.Abyscie mogly zarezerwowac bilety powrotnie w odpowiednim terminie. Teraz sa na wyjezdzie dlatego musze poczekac do 14tego.
 
reklama
ja na razie mysle o podrozy autem, ale w sumie nie wiem, jaki bedzie 6-cio miesieczny Filipek.. moze nie da spokoju.. i tylko samolot?
kurcze, najgorsze, ze ja bede miala ta pierd... sesje!! nie wiem, jak wybrnac... czy olac sesje, zarezerwowac tickety juz teraz i nie myslec, co bedzie, czy czekac.. ale z tego moze nic nie wyjsc ;-(
tym bardziej, ze nie wiem, co z moim m ;-( najchetniej bym wziela g ze soba, ale on tez 1.sesja, 2.firma..
 
Do góry