reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

To tak jak mowilam kiedys, po porodzie dochodzi sie bardzo szybko. I bardzo szybko sie o bolu zapomina. Nieistotna ciesze sie, ze dajesz sobie rade. Najwazniejsze to spokoj, bo to sie pozniej udziela Filipkowi i tez bedzie spokojny.
Roni jeszcze troszeczke, a tez bedziesz doceniac uroki macierzynstwa.
Ja zabieram sie za wioczorne toalety dwoch babeczek Duzej i Malej;-);-);-)
 
reklama
Nieistotna tak trzymac, super ze tak swietnie sobie dajesz rade!
a jak tam sie czuje swierzo upieczony tatus??
 
no tak, znow tu cisz jak makiem zasial...wszystkie pewnie przed Tv,"na wspolnej". Ja przestaje chyba ogladac, nie bedzie juz Grzesia :-(.
Nieistotna a jak kolki? Sa? Jakbys miala z tym problemy to daj znac, moze pomoge:tak:!
 
Narazie kolek brak. odpukac
dzidzia grzeczna jak nie wiem co
tylko problemy z zalapaniem cyca, poza tym malo je bo musze go dopajać glukozą na zlotaczke
 
Melduje sie na froncie.
Moje dziecie jest bardzo uparte jak widać i stwierdziłam że niebede sie przemęczać nic na nia nie działa,:wściekła/y: daje tylko fałszywe sygnały a później szczesliwa wierci sie. Raczej moja kolejka przesunie sie cos koło świąt:baffled: , chociaż mam jeszcze plana aby 13 XII jak bede miala wizyte rozkleic sie u gin może sie zlituje i tak wymiesza wewnatrz ze zaraz urodze:confused: ehhehehe ale to marzenia scietej głowy i wygląda ze kolejnego uparciucha bede miala w domku.
 
Czarna wiamy witamy:-)! Jak samopoczucie? Tu dzis wieczorkiem cisza, chyba wszystkie nasze grudnioweczki poszly spac. Tu prawie same uparciuchy. Dzidziom dobrze u mamus w brzusiach. To tylko moja jakas szybka bestyjka;-). Ale wasze dzidziusie wiedza kiedy maja zrobic Wam radosc swoim pojawieniem sie. Nie ma co ich pospieszac. ( latwo mi mowic, mam juz to za soba).
 
reklama
Hehehe Roni ja też patrząc na suwaczek mam doła ze niby tylko kilka dni a tak naprawde wieczność bo nie znamy ani dnia ani godziny. Czasami marze aby były jakies wskazania na CC chociaż termin bym znała:zawstydzona/y:
Najgorzej jak sie słyszy a Tobie to ile jeszcze zostało?????:wściekła/y: A jak mówie że do terminu x, to proponują że moze tak pomyje okienka, podłogi i sexik z mężem itp itd. A co ja niby kurna leże z d... do góry!!!!!:wściekła/y: Więc chyba przestane wychodzic z domu aby unikac takich rozmów bo mnie normalnie dobijają.

Nonek jak ja ci zazdroszcze;-)
 
Do góry