reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Kurcze ile znow mam nadrabiania. Wczoraj zdychalam caly dzien, dzis mnie nie bylo w domciu, a tu tyle do czytania. Ale bede nadrabiac jak dziewczyny beda spaly. Bylam dzis na bilansie. Marianka wazy 4200! Kilo dwiescie przez miesiac. Zdrowa, jedynie musze uwazac na skore, bo ma wyjatkowo delikatna.
Oby Wam sie sprawdzily wasze przewidywania co do dat...
 
reklama
No pewno juz tyle waza. Pewnie Marianka jakby siedziala w brzuchu do konca, tez wazylaby wiecej. Ale i tak pieknie przybrala. Caly czas wisi na cycu to przybiera. Juz mowilam mojemu m, ze bede miala cycki jak murzynka z afryki.
Ja dzis czuje sie o niebo lepiej. Wczoraj caly dzien przelezalam na kanapie. Masakra w dolonie muminkow!
 
No to Super, że już lepiej się czujesz:tak:
JA chodze zaspana jak nie wiem i zaraz pewnie pójde do domu się legnąć i zapaść w sen zimowy:-p
 
ROni dokłądnie masz w 100% racje:-D
Najważniejsze jest, żeby zdrowe nasz Maleństwa były:tak:

A teraz ide spać
Kolrowych snów Grudnióweczki:-)
 
Nieistotna kregoslup to jeszcze kilka dni poboli, ale szybko powonno minac:tak:. Chyba tez szybko dochodzisz do siebie?
 
reklama
Do góry