reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
hehe, kasia_z, ale ty szybciej pozbedziesz sie tych dolgliwosci niz ja ;-) przynajmniej na to wyglada ;-)
chyba ze synus pierwszy raz okaze sie malym nieposlusznym i urodzi sie jutro :no: oby nie, pliiiizzzz :-)
 
ja dotarlam do warszawy
siedze w domu i juz generalnie jestem spokojniejsza ze maly nie urodzi sie na trasie ldz-waw
skurczy jakos brak i generalnie to nie wiem jak ten maly sobie wyobraza:no:
mamy dzisiaj na przechowaniu mala Chihuahua o imieniu Frania hehe
wklejam foty na zdjeciowym watku:-)
 
Kulka abo Czarna Wasze córunie zostały nominowane do opuszczenia mamusinych buników w trybie natychmiastowym :-D:tak:

Ja dzisiaj wracam do rodziców i nie iwem czy jeszcze zajrze a jutro na 17.30 do Pani docent po date cc więc na wieczór się odezwe:tak:ewentualnie smsa puszcze:happy:
 
reklama
Roni tak juz do tej pory czekałaś to poczekaj do 12 jeszcze i się razem pocieszymy może Sugar też się dołączy bo cos wspominała:-p

Luckymama odezwji się kobieto bo się martwić zaczynam!!!!
 
Do góry