reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
lucere,joll,woman83-ja też dokładnie 12 tydzień to mamy ten sam termin porodu...

niezapominajka - ja miałam straszny ból gardła popijałam szałwię, płukałam korą dębu i tatum verde psikałam przeszło ale mam zatoki zawalone

A ja dzisiaj byłam na usg i lekarz nie widzi kości nosowej dostałam skierowanie na badanie genetyczne idę w poniedziałek weekend w dużym stresie:-(
 
Zazdroszcze mozliwosci L4 :tak:!!
ahhh gdybym mogla tez bym skorzystala;-)
no ale niestety
dlatego ide na wczesniejszy maciezynski + zalegly urlop
czyli tylko tydzien w sierpniu popracuje i ogolnie od 21 sierpnia juz jestem wolna:-)

ja pol dnia mam przed komputerem, pol na produkcji - takze troche ruchu mam
ale hmm...nerwow przy tym tez sporo...choc staram sie spokojnie i z usmiechem..
no nic to, moja zaczarowana mantra to - 2 miesiace,2 miesiace, 2 miesiace:-D

zycze milego weekendu:-D
 
lucere,joll,woman83-ja też dokładnie 12 tydzień to mamy ten sam termin porodu...

A ja dzisiaj byłam na usg i lekarz nie widzi kości nosowej dostałam skierowanie na badanie genetyczne idę w poniedziałek weekend w dużym stresie:-(

Ewa no to przed świętami będzie niezłe rozpakowywanie :-)

Trzymam bardzo kciuki za genetyczne żeby było ok:tak:

Ja popracuję do końca sierpnia, a potem zmykam. U mnie też znaczenie ma premia, marża itp. i w moim przypadku to sporo róznica. Chyba, ze bedzie zbyt spora spina to zwine sie wczesniej. No i ciekawe kiedy kogos na moje zastepstwo zaczna szukac:eek:
 
Ewa - mam nadzieje, ze po prostu bylo to spowodowane ulozeniem malenstwa:tak: trzymam kciuki za poniedzialek

Woman - u mnie tez jeszcze nie zaczeli szukac a czas leci.... ale to nie nasz problem:-D
 
ja tez 8h przed kompem... ale na szczescie pon-pt zawsze.... leperedhil sił na jutro zycze!

no ja też 8h przed kompem... ale... jest taki przepis, że ciężarna moze siedziec przed komputermem 4h a resztę pracodawca musi inaczej zorganozowac prace... wiec ja z tego korzystam (troche trace, ale zdrowie moje i malucha jest dla mnie ważniejsze)...
 
ja po pracy i na szczescie nie bylo tak dlugo :) wszyscy sie spieszyli a mi to na reke :-D
xannaem no przepis jest i fajny jest nawet ale jak ja mowie o tym glosno to tylko slysze tak porozmawiamy o tym i dalej siedze 8 albo i 10 godzine przed kompem :D juz powiedzialam ze poduszke sobie zakupie specjalna bo plecy daja popalic
i przepis jest ze absolutnie w godz. nadliczbowych i co z tego? ja o ciazy powiedzialam w kwietniu, w maju sama sobie postanowilam odebrac ponad 30 nadgodzin a na czerwiec juz mam na plusie i wiem ile dni zostane w opor po godzinach :/
wiec dlatego ja tez bym chcialam od sierpnia isc juz na l4 byle ta moja dr sie zlitowala nade mna bo nie chce mi sie gdzies indziej isc :( za duzo nerwow na codzien i nie chce coby mi pozniej kropek przez to wyl bo nerwus bedzie :-p

Baska ja tez mam nadzieje ze lezysz i odpoczywasz &&&
 
reklama
no to masz dobrze :) ja powiedzialam to dostalam usmiech ;) i odp: ze no wiadomo.
tyle w tym temacie bylo rozmowy :)
i jeszcze z chorobskiem do pracy trzeba bylo chodzic :)
ale lubie tych swoich szefow to narazie jest jak jest ale zobaczymy co pozniej ;)
 
Do góry