reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie 2017 oczekujące pierwszego dziecka

Hej hej! jakie plany na dzis?;>
Ja ide na powtorke z tokso i morfologie.. znowu te igiełki, grr :p
 
reklama
Hej :) ja wg OM dzisiaj 8t 4d. Z objawów jedynie bol piersi (znosny) częste siusiu i "kotlowanie" pod brzuszkiem. Wieczorami zwiększony apetyt. Często senność. :) ze względu na długie nieregularne cykle podejrzewam że ciąża jest młodsza i pewnie jeszcze wszystko przede mną. :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) ja wg OM dzisiaj 8t 4d. Z objawów jedynie bol piersi (znosny) częste siusiu i "kotlowanie" pod brzuszkiem. Wieczorami zwiększony apetyt. Często senność. :) ze względu na długie nieregularne cykle podejrzewam że ciąża jest młodsza i pewnie jeszcze wszystko przede mną. :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie dwa tygodnie roznicy - termin wg OM 14.03 wg usg 31.03 :p
Kiedy ruszasz na usg?;>
 
Ja tez 29 ide;) z nadzieją że moja szyjka sie jakims cudem wydluzyla... bo lezenie od 3 tyg mnie wykancza
 
Hej dziewczynki :) u mnie również pierwszy szkrab, 32 tydzień, termin na 25.01 więc już powoli kończymy ;) życzę Wam bezproblemowych i zdrowych ciąż!:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki :) u mnie również pierwszy szkrab, 32 tydzień, termin na 25.01 więc już powoli kończymy ;) życzę Wam bezproblemowych i zdrowych ciąż!:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
hej! milego dnia ;)
ja juz chcialabym byc w 32 tygodniu!:p a tu 22 dopiero :p no ale nic, trzeba czekac.
lece na powtorke z moczu bo mi zle wyszlo..
 
reklama
Do góry