reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie 2017 oczekujące pierwszego dziecka

Ok znalazlam;))
Super to Teraz razem ;))
Jak Sue. Czujesz?ja dzus pierwszy dzuen placzu bez powodu ,od rana wigole wstalam nie wyspana bol glowy zadzwonilam do pracy ze nie prZyjde ,msm wyrozumialego szefa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czuć to czuję się teraz dobrze ;) w I trymestrze miałam omdlenia i spałam całymi dniami. Jestem prawie od samego początku na zwolnieniu lekarskim. bo jak nie te omdlenia to anemia a teraz jestem uziemiona. od 3 tyg leze plackiem bo mam skracającą sie szyjke. mozliwe ze pessar mi zaloza.. w sumie to chyba bym wolala bo tak to moglabym z lozka wstac, bo do konca ciazy nie usmiecha mi sie lezec :p wyprawke trzeba przygotowac ;)

Czujesz pierwsze ruchy?;>
 
reklama
Czuć to czuję się teraz dobrze ;) w I trymestrze miałam omdlenia i spałam całymi dniami. Jestem prawie od samego początku na zwolnieniu lekarskim. bo jak nie te omdlenia to anemia a teraz jestem uziemiona. od 3 tyg leze plackiem bo mam skracającą sie szyjke. mozliwe ze pessar mi zaloza.. w sumie to chyba bym wolala bo tak to moglabym z lozka wstac, bo do konca ciazy nie usmiecha mi sie lezec :p wyprawke trzeba przygotowac ;)

Czujesz pierwsze ruchy?;>

Ahhhh to przykro mi ja praca sicjalna czasem 8 h na nogach ;// Ale jeszcze daje rade
Tak czuje musniecia motyla w srodku tak jakby Ale JuZ nue moge Sue doczekac jak bedzue kopac ,to musi byc super przezycie
Ja ti przezywam bo bardzi chciane moje dzidzi
A ty czujesz JuZ cos ?niby mowia ze okolo 26 tyg sie czuje ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ahhhh to przykro mi ja praca sicjalna czasem 8 h na nogach ;// Ale jeszcze daje rade
Tak czuje musniecia motyla w srodku tak jakby Ale JuZ nue moge Sue doczekac jak bedzue kopac ,to musi byc super przezycie
Ja ti przezywam bo bardzi chciane moje dzidzi
A ty czujesz JuZ cos ?niby mowia ze okolo 26 tyg sie czuje ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja czuje juz regularne kopniaki ;) zwlaszcza po sniadaniu i wieczorem jak klade się spać ;) nawet mąż pare razy się na kopniaka załapał :p

A zaczęłaś juz wyprawkowe szaleństwo?;>
 
Nie czekam na pierw na usg w 23 tyg o plci ,choc potem to tez kupie tylko wozek 3in 1 oczywiscie I pare bualych spioszkow bowiem mam znajome ktore robily wyprawki i potem musialy zamieniac...a ty JuZ masz foto 4d?? Bo za dwa tyg bede robic ;))
Moge wiedziec ile masz lat aga bo ja 36


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie czekam na pierw na usg w 23 tyg o plci ,choc potem to tez kupie tylko wozek 3in 1 oczywiscie I pare bualych spioszkow bowiem mam znajome ktore robily wyprawki i potem musialy zamieniac...a ty JuZ masz foto 4d?? Bo za dwa tyg bede robic ;))
Moge wiedziec ile masz lat aga bo ja 36


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja tego usg 3d nie robie, u kolezanki widzialam to niewiele to pokazuje moim zdaniem. i przez ta szyjke co 2/3 tyg jestem u lekarza i prywatnie chodze wiec mnie nie stac :pp
mam 24 lata.
a za wyprawke tez sie jeszcze nie wzielam :p
a wozek juz jakis wybralas?;>
 
Hmmm cenowo jest roznie Ale bardzi nam Sue podoba bialo czarny trzykolowy;))))
Fajnie masz Z tymi kopniakami;))) Ja tylko motylki czuje ,a ile przytylas ? Bo ja 184 cm 9 kg ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmmm cenowo jest roznie Ale bardzi nam Sue podoba bialo czarny trzykolowy;))))
Fajnie masz Z tymi kopniakami;))) Ja tylko motylki czuje ,a ile przytylas ? Bo ja 184 cm 9 kg ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mozna powiedziec ze nic nie przytylam :p przez pierwsze dwa miesiace apetytu nie mialam i schudlam z 58 do 53 kg.. a teraz waze 58 kg :p
No ja szukam wozka 3w1 do 1500 zł.
 
reklama
Do góry