reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mama zostaje w domku

Czesc babeczki! Straszna pogoda,pada deszcz i wieje wiatr no i okropnie ciemno :p.I co wy tam w tych domkach porabiacie?Ja troszke powinnam zadbac o porzadek...ale tak mi sie NIEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeechce.Natanek spi,Dorian prawie tez(lezy i oglada bajke)nawt sie dzis w ubranko nie przebral :p :).
 
reklama
Ja zakupiłam dziś ubranko na HCrzciny, pośpiewałam Niuni piosenki :-) i sprzatałam sypialnie - już prawie świątecznie - reszta domu wyglada ja pobojowisko ale mamy plan zropbić wszystko na błysk w ciągu dwóch dni. W sobote przyjedzie moja siostra z Anglii... nie mamy za dobrych relacji ale ciesze sie, że przyjedzie - dawno jej nei widziałam.
 
co tam laleczki ?? wszystkie do roboty wróciły?? sama tu zostałam ??!!! mój synek właśnie wrócił z 1,5 godzinnego spaceru (był z dziadkiem  :laugh:) U nas dzisiaj -6 wiec nie najgorzej, mam nadzieję że sie nie pogorszy bo jutro chciałam po sklepach pochodzić (młody wtedy na spacer z dziadkiem a potem na mega całowanie do babci, póki matka nie wróci) no a jak będzie za zimno to ze spaceru (czyli z moich zakupów  ::) ) NICI  :p
 
ja dziś zaliczyłam z Julką w nosidle taki spacer ze 40 minut, bo nas mocno snieg przysypał a ona zasnęła i nie miałam sumienia jej tak nosić śpiącej...

ho ho ho zakupy :) mnie kusi wypad do ikei, może coś do chałupki by się kupiło... ostatnio mnie wzięło na obrazki...
 
ja się ,ojemu łosiowi prosze o wypad do ikei juz miesiąc i gdyby nie to że mamy daleko i trzeba małą zabrać ze soba to juz bym sama pojechała- kocham ikee!!! ::)

a na zakupy ja jutro się też wybieram ale tylko żywnościowe
 
a ja to mam jakiś wstręt do ikei - wszedzie na swiecie są to najtańsze sklepy meblowe, a u nas jakoś szczególnej różnicy cen nie widzę - mimo, że zawsze tą ikee odwiedzamy jak planujemy jakiegoś mebla, to jeszcze ani razu tam nic nie kupiliśmy !
 
no i czekam aż będą za tą kosmiczną kasę nieociosane deski sprzedawali, twierdząc, że tak tanio - bo klient sam sobie z tej deski wszystko sam wyciosa - krzesełeczko, łożeczko, czy jakie tam ma życzenie...
 
hehhe, no to u nas podobnie, co prawda kupiliśmy tam komodę dla młodej i jestem z niej zadowolona, ale większość rzeczy wg mnie nie przystaje jakością do ceny :) tyle, że teraz jest wyprzedaż i można coś fajnego dostać... mój ostatni zakup to 2 antyramy hahhaha, talerz na owoce i zegar do kuchni :) o to już coś :) ;D ;) :laugh:
 
Alka Ty jak zawsze mnie rozbawić potrafisz hihihi ;D
a swoja droga to ja w ikei tez jeszcze żadnych mebli nie kupiłam bo te ceny ::)

ja mam z ikei wazony, świeczniki , lampke nocną dla weroniki i takie duperele
 
reklama
Do góry