reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

reklama
Ech nikt nie chcial mi pomoc:no:wiec sama poszperalam w internecie :unsure:Znalazlam artykul w ktorym jest napisane ze kobieta przed porodem moze odczowac lek, bol ,niepokoj badz wrecz przeciwnie moze czuc sie niespodziewanie dobrze Czyli nie mam powodu do niepokoju Tak bardzo bym chciala miec juz w ramionach mojego synka!!!!!!!!!!!!
empty.gif
g.gif
r.gif
a.gif
c.gif
j.gif
a.gif
n.gif
e.gif
k.gif
 
Ostatnia edycja:
Golimku, ja mam termin po Tobie na 22 lutego i ciągle w dwupacku:tak:
Podobnie jak Maran-atha żadnych skurczy przepowiadających, odchodzącego czopa itp:-( Zosia szaleje w brzuszku i ani myśli wyjść, oby tylko w ślady Agi Intruza nie poszła:no:

Aga, trzymam kciuki!!!
 
Ja z kolei wg. OM mam termin na 27 lutego!!!!! Ale ostatnio polozna jeszcze raz sprawdzala i wyszlo 24 luty....hmmmmm, no coz.... a usg pokazuje 22 luty.... zobaczymy:)
Mam nadzieje ze nie bede ostatnia!!!!!!!!!!
I tez zadnych objawów zblizajacego zie rozpakunku:( a indukuję robiąc wszystko na S....:)
 
Hej dziewczynki! Dzisiaj od rana miałam takiego doła ,ciśnienie mi się podniosło i dopadła handra. Byłam rano u okulisty po zaświadczenie , że powinnam mieć cc a ten dupek zrobił mi wykład na tema parcia ,że podczas parć to nawet siatkówka się dokleja . Nakropił mi świnstw do oczu nawet nie mogłam samochodem jechać. Szczeniakowi powiedziałam, że jak zaniewidzę i nie zobaczę mojego maleństwa to mu nogi z d**y powyrywam.:crazy::wściekła/y::baffled:
Później zadzwoniłam do lek prywatnie (ordynatora) zarejestrowała mnie na 20.45. Poszłam a on nawet nie pytał o zaświadczenie. Zobaczył tylko ,że poprzednie były 2 cc i mówi ,że jutro chce mnie mieć na oddziale , a w śr będę już tulić maleństwo .Ja na to ,że termin mam dopiero na 24.02 ,a on ,że nie ma na co czekać że dzidziuś już gotowy i robimy to w śr zresztą po 21.02 wyjeżdża i woli żeby to zrobić jak najprędzej .:-);-):tak:
Jestem bardzo podekscytowana chyba dzisiaj nie zasnę.:happy:
Martussa i aga życzę wam też takiego obrotu .Jak wrócę to chcę was widzieć już podwójne. :cool::cool2::growl::rolleyes::wink::laugh2:
 
Mysia miałam to samo. Kilka dni czułam się bardzo dobrze, jakby nigdy nic, ale skurcze naszczescie przyszly. Może to cisza przed burza, bo ja juz od 14 lutego przeterminowana.
 
A ja mam nastrój do bani...szyjka się wydłużyła dzidzia się cofnęła (pewnie stad znów mam zgagę) i nie widać żądnych objawów zbliżającego się porodu (łożysko jeszcze spoko, nie ma skurczy itd). W czw i sob ktg i jak nic nie ruszy to pewnie na patologii wyląduję.
 
WITAM :-)
Ja już po wizycie w szpitalu :tak:...Na jutro na 7 rano mam mieć wywoływany poród :-D:-D:-D!!!
Dzisiaj rano zaczęłam delikatnie plamić ...i boli mnie podbrzusze ..w szpitalu powiedziała ,że dziecko jest już bardzo blisko , pomasowała szyjkę ...a skurcze mam co jakieś 7-10 minut ...ale sa krótkie i nie bardzo bolesne ;-).... więc siedzę w domu
Mówi ,że możemy spotkać się jeszcze dzisiaj ;-)... zobaczymy czy akcja się rozwinie sama ...?

Także dziewczyny Trzymajcie KCIUKI za NAS :-)...jestem strasznie podekscytowana ,że to już jutro ...będę miała swoja mała królewnę :-D:-D:-D
Huraaaaa!!!!!
 
reklama
Lajfik, właśnie pytałam o Ciebie:-) Może coś się dzisiaj ruszy.
Megusku jak to dziecko się cofnęło? Myślałam, że to już niemożliwe.
Powoli przestaje się mi to podobać. Ja urodzić w tym tygodniu!!!!!!!
 
Do góry