reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

reklama
Dziewczyny chyba mi wczoraj czop wyszedl ( a przynajmniej jakas jego czesc) bo mialam galaretke na majtkach!!!! Tylko ze nie byla podbarwiona krwia ale zwyczajna, bezbarwna.......
i bylo jej dosyc duzo .....
mialyscie tez tak???????????
 
Dziewczyny ratunku:-( Dziś byłam na wizycie u ginki i się okazało, że od zeszłego tygodnia moja Zosia nieźle przybrała i chyba będzie cc:szok: , żeby sie Mała nie namęczyła i ja też.Mam zrobić USG i wtedy ostateczna decyzja, tylko, że wizyta w następny wtorek. Jak zapytałam a co jak się Zosia zechce wykluć przed wtorkiem, bo szyjka już miękka, to pani dr powiedziała, żebym poinformowała jak wygląda sytuacja i zrobią mi cc z dyżuru.
Muszę zrobić USG jeszcze jutro i też jutro spróbować wbić się prywatnie do pani dr, bo nie chcę liczyć na łaskę lub niełaskę lekarza z dyżuru:-(
Elwisku -j- jak to jest mieć cc?
 
Zosiulenka, nie przejmuj sie, ze bedziesz miec cc, to dobrze ze juz teraz o tym zadecydowali, niz mialabys sie meczyc kilkanascie godzin! Ja tez musze miec cesarke (juz teraz w czwartek!) i naprawde ciesze sie z tego. Mialam "okazje" byc w szpitalu w ostatnich tygodniach dwa razy (5 i 7 dni) i nasluchalam sie jak dziewczyny sie meczyly :-( - a potem akcje typu wyciaganie dziecka kleszczami, czy szybkie podawanie tlenu, bo porod trwal za dlugo...albo decydowanie o cesarce doslownie w ostatnich minutach po tym jak laska ponad dobe sie meczyla...
 
Tylko szkopuł w tym, że ostatecznej decyzji brak:no: ale wszystko na dobrej drodze i może mi się uda wszytsko załatwić jutro. Mam nadzieję, że nie będę musiała się prosic na IP o cc:-(
 
Lajfik no to super bardzo się ciesze i trzymam mocno kciuki :*

Dzięki Maran-atha :-D
KTG mi nie robili ..ponieważ kiedy się jej pytałam to ona mnie się zapytała jak czuję ruchy dziecka ..a ja że dobrze no i na tym rozmowa sie zakończyła ;-)
Wniosek: Trzeba im powiedzieć... jeśli będziesz chciała KTG ,że się słabo rusza ... takie małe oszustwo ...wtedy chyba zrobią ....:dry::sorry2:
Mi jutro na pewno zrobią ...jak przyjmą na odział ...a no i zrobiła mi 5 sekundowy masaż szyjki ( bezbolesny) nałożyła jakiś żel :confused:... ale o rozwarciu ani długości szyjki nic nie wiem :nerd:
Nie mogę się doczekać JUTRA!!!!!!!! :-D:-D:-D
 
reklama
Jestem po wizycie u poloznej w sumie nic nowego sie nie dowiedzialam Czuje sie dzisiaj okropnie mam zgage, jest mi niedobrze i mam lekkie bole miesiaczkowe Termin mam na jutro ale juz stracilam nadzieje ze urodze w terminie :-(Jesli nic nie ruszy polozna przyjdzie do mnie 25 lutego i bedzie masowala szyjke Bardzo bym chciala urodzic przed tym czasem
glitterfy094525T472D32.gif
 
Do góry