reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

reklama
Aga.... no w końcu :-D
Ja też pisze się na 13-go w piątek, ale w sumie jest mi to obojętne, ale mógłby wyjść przed terminem :tak:
Dzisiaj rano przeczyściło mnie dwa razy w odstępach dwóch godzin, ale na tym zaprzestało :-( No cóż, dalej trzeba czekać :wściekła/y:
 
Polozna stwierdzila ze moj skarb wazy ok 3500-3600 Czyli calkiem spory ten moj synek:-)
glitteryourway-f827438d.gif
c917538dcc6ad3eaf039596a7ceb48d8.gif
 
Ostatnia edycja:
Moj syn 2 tyg temu wazyl 2800 :tak:

Wczoraj wizyta u lekarza i niespodziewane zwroty akcji :-D
1. szyjka dluga i zamknieta - a tydzien temu gin dotknol glowki dziecka i byla mieksza :szok:
2. termin porodu oszukany :-p lekarz doszukal sie pomylki i mam termin na 19lutego, a nie miedzy 20 a 25lutego - jak mowil jeszcze dwa tygodnie temu :crazy:
3. dostalam antybiotyk - bo bakterie w moczu niepokojace.... Noc mi nienajlepiej minela - glowa boli i katar sie zaczyna... Moze to juz antybiotyk mnie oslabia, bo tak zazwyczaj mam, ech... Na dodatek maż jest przeziembiony i zaraża :zawstydzona/y:
Mam tez brac Nystatyne, bo antybiotyk oczywiscie nasili u mnie infekcje grzybiczna :crazy:

Ciekawie nam sie rozwinol ostatni tydzien ciazy ;-)

Lekarz przejasnowidził mi porod w terminie :rofl2: ktory zacznie sie od regularnych skurczy co 10 min, a wody odejda dopiero pozniej. Od rozpoczecia skurczy powinnam zglosic sie do szpitala w ciagu 4-5 godzin :-p
Powiedzialam o tej teori mojej mamie, a ona na to - "to nie mozliwe zeby umial przewidziec przebieg porodu" :rofl2:
Moze i nie ale jestem spokojniejsza :-D

Serduszko synka bije prawidlowo, a brzuszek mam caly czas twardziutki :tak:
 
reklama
No i teraz wyskoczylam do kibelka :tak: bo mialam uczucie wilgotnosci, no i sie zastanawialam czy to wody odchodza, czy moze czop.... ale nieeeeee... przygladam sie na bielizne a to tylko reszta Nystatyny wyplynela, ech... :rofl2:

teraz to juz stresik sie zacznie i wszystko bedzie przypominalo objaw przedporodowy :nerd:
 
Do góry