reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

reklama
Dzis jest moj termin i co? i nic Maly postanowil posiedziec sobie w brzuszku u mamusi troche dluzej
glitterfy070546T826D30.gif
 
jestem!!!:-):-):-) Mysia- witamy u przeterminowanych !!!;-)

ubieram się i idę na podwóreczko doopkę przewietrzyć i z owczarkiem się śniegiem pobawić...:-D:-D

akcji jakiejkolwiek nie zauważyłam.już zaczyna mnie to bawić...:-D:-D:-Dbuziakuję:rofl2:
 
obawiam sie ze w niektórych przypadkach to sie nie powinno mowic ze jestesmy ciężarówki, tylko słonice!!
Ja mysle, że to przez te co się w kolejke wepchały i rodziły nie w swoich terminach;-) łobuziary.....
 
:szok: a ja ciągle czekam apel do mojej małej nie dociera, jeszcze sobie posiedzieć chce w ciepłym brzusiu mamusi, wczoraj bylo z 10 dni to dzisiaj 9 hehehe, dzis na ktg 0 skurczy, tętno oki, następna kontrola w sobote CZEKAMY:):-)
 
Monika mi jakieś pare tygodni temu wyszła taka galaretowata substancja z pochwy w większej ilości, teraz czasami przy podcieraniu też jej troche jest i do tego taka biaława wydzielina. Przy badaniu nic pani doktor nie powiedziała ze to moze być czop, ale nie wiem czy na podstawie takiego zwykłego badania ginegologicznego można to stwierdzić. Powiedziała tylko że jak pojawią sie jakiekolwiek plamienia, lub pozostałe objawy porodu to mam się zgłosić na IP, a tak póki niema krwi w tej wydzielinie, to nie zwracam na nią uwagi. Od odejścia czopa, jest czasami długa droga do porodu.
No właśnie mi Mysia! jutro przypada termin porodu, ale tak jak i u Ciebie, ani słychu ani widu na niego. Pójdę sobie pewnie jutro jeszcze na wizytę i zobaczymy jak tam akcja się rozwija. Dwa tyg. temu miałam rozwarcie na 2cm, ciekawe ile będzie jutro. Skurczy brak, Mały szaleje ja zwykle, więc pozostaje czekanie :wściekła/y:
Ja chodzę do państwowej przychodni i też nie mam podczas wizyt KTG, jedynie jak byłam na patologii to miałam wtedy robione, ale jakby się coś działo to wiem, że moge iść na IP i tam mi zrobią, ale narazie nic się nie dzieje, więc po co iść, zobaczymy co jutro p. doktor powie. No chyba, ze rozwinie się jeszcze dzisiaj jakaś akcja i od razu na porodókę trafię :confused: A jak nie to dołączę jutro do Was "przeterminowanych" :crazy:
 
reklama
Do góry