reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mama listopadowa u lekarza!

Echhhh....no i bylam z tym wynikiem ekg u lekarza - tak jak juz pisalam wczoraj jest tachykardia....I ten ucisk w klatce piersiowej i problemy z oddychaniem to nie nacisk dziecka :no: tylko wlasnie od skokow tetna i cisnienia....
Juz dawno powinnam na to brac leki :wściekła/y::baffled:.....ale teraz lekarz sie boi cokolwiek nowego przepisywac bo cisnienie sie w miare unormowalo po Dopegycie i jak zaczniemy szukac nowego leku to prawdopodobnie znow sie rozreguluje....
Wiec musze sie pomeczyc jeszcze troszke......i bacznie sie obserwowac, mierzyc cisnienie, tetno, ruchy, wage itd itp zeby szybko zareagowac w razie pogorszenia :sorry2:
Lekko byl tylko zdziwiony - tym ze nie jestem obserwowana w warunkach szpitalnych....ze nie podjeto decyzji o rozwiazaniu ciazy, tylko czekamy az cos sie wydarzy podczas porodu....No i z tego co mowil obrzeki nie koniecznie musza wystepowac przy gestozie (choc zwykle sa)....a reszte objawow mam.....
Wystraszyl mnie jeszcze bardziej :angry: No ale ginka chyba wie co robi....:confused:
 
reklama
Aneta - widzę, że u Ciebie nie ciekawie :( ale mam nadzieje, bezpiecznie dotrwasz do momentu porodu i Filipek urodzi się silny i zdrowy.

Trochę mnie zmartwiłaś obrzękami... u mnie już ciśnienie w normie ale obrzęki mam okropne... całe nogi i stopu wyglądają jak u słonika :(
 
aneta23, CzarnaAnutka: napewno dziewczyny bedzie dobrze, musi byc! trzymam kciuki Anetko zeby wszystko sie dobrze uregulowalo. Ja tez nie raz zwatpilam w moja gin, ale one wiedza co robia Anetko:tak:
 
Aneta u mnie też nie było obrzęków, natomiast były wszystkie pozostałe objawy zatrucia. No i lekarz zdecydował się na rozwiązanie w piątek a termin planowanego cięcia był na wtorek, tylke że ćiśnienie było juz na poziomie 180:dry: nic się nie martw napewno jak będzie jakieś zagrożenie to tak jak w naszym przypadku lekarz za\reaguje:tak:
 
U nas po wczorajszej wizycie wszystko ok - wyniki badań dobre, mała ułożona do porodu...No i tekst lekarza - teraz to pani może w każdej chwili urodzić. Jakbym tego nie wiedziała...;-)Ale przez to tak się w nocy nakręciłam, że aż zaczęłam mieć nieregularne skurcze:zawstydzona/y:Jak do 24 nie urodzę, to mam się stawić w szpitalu. Jeszcze tylko 2 tygodnie...
Anetko, Czarna Anutko - wszystko będzie dobrze kochane:tak:Już niedługo:tak:
 
byłam dziś u lekarza, mały ma się dobrze, ja też ...a że termin mam na 16 liso. powiedział razem z położną że nie chcą mnie juz więcej widzieć, ze mam już urodzić....
kurczę od połowy ciąży brałam Fenoterol żeby za wcześnie nie urodzić a jak przyszło co do czego to mały wcale sie nie pcha na ten świat..............
 
Ja tez juz po wizycie, dostalam skierowanie do szpitala i juz sie umowilam z ginem ze w srode sie stawie, rozwarcia nie ma, ale gin powiedzial ze to nic nie znaczy, bo moge w kazdej chwili zaczac rodzic, wiec pozostaje tylko czekac
 
reklama
Fenek odstawiłam tydzien temu... i nic... tzn jakies tam pobolewania jak na @ są ale tylko tyle... nieregularne i szybko mijają. Rodzić zamierzam w Katowicach Bogucicach stary szpital ale fantastyczny personel :)
 
Do góry