reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mama listopadowa u lekarza!

no ja dziewczyny na 13:30 do poloznej na masaz szyjki sie wybieram i ogolnie na badanie,,, ciekawe co mi powie, czy te lekkie skurcze daly rade cos zwiekszyc z tego 1 cm rozwarcia z zeszlego piatku.

Jutro wybieramy sie do znajomych na obiad i jeszcze jedni ida tez i wlasnie ona powiedziala ze zabrania mi rodzic do soboty bo ona nie chce sama isc:-D przyzwolila ze moge zaczac rodzic na przyjeciu, ale mam przyjsc:-D zobaczymy moze wykracze:-)
 
reklama
ja juz po wizycie u poloznej. Rozwarcie miedzy 1-2 cm wiec nie za wiele. Masaz szyjki wykonany, ale tym razem to mnie napierdziela wszystko tak ze szok....cale podwozie, chodzic sie nie da:szok: ale nic odpoczne troche to mi zapewne przejdzie;-)

nastepna wizyta wyznaczona na czwartek gdybym nie rodzila i wtedy to juz beda kierowac powoli na wywolanie. Jeszcze duzo czasu przede mna, bo niby termin z usg polowkowego mam na 30 pazdzierinika, ale z miesiaczki na 7 listopada:tak:
 
U mnie też takie rozbieżności wg USG ok. 2 tygodni - w poprzedniej ciązy największy był obwód główki, brzuszek - zgodnie z wiekiem, a kości udowe - krótsze, i teraz podobnie.
 
ja juz po wizycie u poloznej. Rozwarcie miedzy 1-2 cm wiec nie za wiele. Masaz szyjki wykonany, ale tym razem to mnie napierdziela wszystko tak ze szok....cale podwozie, chodzic sie nie da:szok: ale nic odpoczne troche to mi zapewne przejdzie;-)

nastepna wizyta wyznaczona na czwartek gdybym nie rodzila i wtedy to juz beda kierowac powoli na wywolanie. Jeszcze duzo czasu przede mna, bo niby termin z usg polowkowego mam na 30 pazdzierinika, ale z miesiaczki na 7 listopada:tak:
 
my bylismy ostatni raz w czwartek i niby rozwarcie na 1-1,5cm szyjka miekka macica miekka skurczy na ktg troszke ale nic do przodu od momentu kiedy Malenstwo sie przekrecilo kregoslup tak boli przy skurczach ze szok a tu sie nie spieszy na swiat Potworkowi... seks byl juz nie licze ile razy biedny chlopina moj a tez nie pomaga na cmentarze plazlam - nic, po schodach chodze ale tylko na drugie pietro dalej dupa...... i jak tu pomodz????
 
Dombar uparciuszek to malo powiedziane dzis bylam u synka u moich rodzicow (siedzi -bo plakal jak mialam mocniejsze skurcze i widzial ze cos jest nie tak to wyjechal na wycieczke...... i nie chce wracac.... ) nosze go bylismy na hustawkach rozrabialismy na dywanie a tu nadal nic tylko skurcze i skurcze i nic ... kregoslup mi odpada zobaczymy co dalej..... a mowia ze za drugim razem latwiej..... buuuuuu:dry:
 
reklama
Witajcie, ja dzisiaj o pierwszej jadę na ktg do szpitala, moja ginka ma dyżur, może też mnie zbada. Do terminu zostało 10 dni, dwa tygodnie po odstawieniu fenoterolu i nospy, na razie cisza - jeden fałszywy alarm nocny prawie dwa tyg. temu. Chciałabym, zeby już coś ustaliła, kiedy mam się zgłosić, chyba, że znowu jej się odmieni i powie, że czekamy nawet po terminie:crazy:.
 
Do góry