reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mama listopadowa u lekarza!

Po dzisiejszej wizycie porodu ani widu ani słychu szyjka wysoko zamknięta no i dobrze bo przecież mam jeszcze 4 tyg.:-)
Ciśnienie 120/80, waga +11kg, na ktg mały chyba spał nie chciał się za bardzo ruszać za to jak mnie odłączyli to zaczął fikać chyba nie lubi żeby go podsłuchiwać.:-p
Następna wizyta za tydzień.
Coś mi się wydaje że synek zdecyduje się wyjść dopiero w grudniu :blink:
 
reklama
pojawiło się u mnie plamienie, taki brązowy ale nieprzeźroczysty śluz... zastanawiam się czy czekać na rozwój wypadków czy jechać do szpitala. Bo może to skutek dzisiejszego badania szyjki choć ginka mówiła, że może się już coś zacząć dziać po tym badaniu... mam nadzieję że to nie jest związane z odklejaniem się łożyska....
 
to moze byc poprostu po badaniu, bo moglo ci peknac jakies naczynko lub poprostu zaczal sie saczyc czop. Mi tez tak zaczal tydzien temu wlasnie od brazowego plamienia, a na drugi dzien dopiero troche sluzu i tak az do dzisiaj. Niebezpieczne jest silne czerwone krwawienie. Jutro ide do poloznej tez mnie zbada i zapewne tez sie poleje;-)
 
Odebrałam dziś wyniki, wymaz z szyjki ok, żadnych paskudztw nie wyhodowano, hbs też w porządku ale martwi mnie bardzo wynik toksoplazmozy.
Jak robiłam pocz ciąży to IgG było 16,6 u/ml i to oznacza że miałam z nią styczność, a dziś było 441 iu/ml też na plusie i nie wiem co to oznacza:szok: czy to mogło mieć jakiś wpływa na malucha? Pewnie jutro zadzwonię do lekarza bo naczytałam się na temat toksoplazmozy i tego jakie wady może wywołać u dziecka i teraz umieram ze strachu.Już chyba lepiej było nie robić tych badań , bo lekarz mówił że nie są konieczne,tylko zalecane, ale że abonament wszystko pokrywa więc stwierdziłam że sobie zrobię.I teraz mam :-(
 
Hej Laseczki my nadal dwa w jednym dzis wrocilam ze szpitala nastepne skierownia na 5.11 , mialo byc ciecie dzisiaj , a wczoraj okazalo sie na usg ze malenstwo sie wzilo i przez noc obrocilo wazy 3500~ , i ma ok 58cm zobaczymy jak pojdzie nam dalej skurczy mnostwo ale zadne konkretne coraz slabsza jestem , Pani prof stwierdzial ze trzeba na Niego uwazac bo moze to model"wariatybilis" i jeszce wszytko sie moze zdazyc... .. to tak na rozluznienie milego oczekiwania na dzidzie....:tak:;-)
 
reklama
Samanta - niestety nie mam kontaktu tel z moją ginką... ale mam skierowanie do szpitala i dzisiaj jak mój M przyjedzie to mnie zawiezie... ja się bee czuła bezpieczniej. plamienie jest dalej, doszedł do tego śluz galaretowaty, w nocy bardzo mnie bolał brzuch a dziecko jakies takie mało ruchliwe. Za bardzo się stresuję w domu.... bo cisnienie mimo tabletek na obniżenie skacze do 140 a ja na fenoterolu wiec nic nie może się ruszyć.... W szpitalu będe bezpieczniejsza.
 
Do góry