reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama i Ja FOTO :)

reklama
DSC00605.jpg Zdziwieni;)
DSC00607.jpg Zobacz ciociu jaki jestem ciężki;)
DSC00613.jpg Ale śmieszne rzeczy ciocia opowiada! :)
DSC00617.jpg Halo! Mamo, to jest moja zabawka!
DSC00618.jpg Ale mi smakuje grzechotka Karolinki:)
DSC00623.jpg Ej, Dawidek usmiechnij się, fotki nam robią;)
DSC00624.jpg BB Ciotki
DSC00619.jpg Czekaj Dawidek, sprawdzę, czyj to jest smoczuś;)
 
Ostatnia edycja:
konwalianko ja sobie tez Ciebie wyobrazalam w ciemnych wlosach , tak jak balkan mowi :-D a widok taki na tym zdjeciu ze az sama bym sie tam dossala :-D :-D :-D:zawstydzona/y: w ogole musze CI powiedzie ze jestes bardzo ladna kobieta!!! :happy:

ania i psocia, wy to sie wozicie po swiecie :-D super zdjecia!!
Aniu dzieko do ciebie podobne nie jest :-D
 
Konwalianko No ja już dawno mówiłam, że naprawdę ślicznie wyglądasz! Pięknie.
Psocia Ania no, wreszcie spotkanie doszło do skutku:-D Piękne mamy i piękne dzieciaczki. Ale duże są. Mam nadzieję, że Staś niebawem spotka się z Dawidkiem, Tymciem, Mateuszkiem i Natalką. Ale będzie impreza:-D
 
Konwalianko No ja już dawno mówiłam, że naprawdę ślicznie wyglądasz! Pięknie.
Psocia Ania no, wreszcie spotkanie doszło do skutku:-D Piękne mamy i piękne dzieciaczki. Ale duże są. Mam nadzieję, że Staś niebawem spotka się z Dawidkiem, Tymciem, Mateuszkiem i Natalką. Ale będzie impreza:-D
przywiozę wam swojskich warzyw mogę i ja pliss?:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry