reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
Jeżeli ma być ciąża to kreski będą widoczne bez rozbierania. Naprawdę nie jest to konieczne.
Ale ja wcale tutaj nie prosiłam o instrukcje obsługi testu doskonale wiem jak się to robi, lecz dałam zapytanie czy któraś z Pan widzi tutaj druga kreskę więc komentarze które są niepotrzebne proszę zostawić dla siebie :)
 
Ale ja wcale tutaj nie prosiłam o instrukcje obsługi testu doskonale wiem jak się to robi, lecz dałam zapytanie czy któraś z Pan widzi tutaj druga kreskę więc komentarze które są niepotrzebne proszę zostawić dla siebie :)
Skoro znasz instrukcję to po co rozbierasz test? Kreska nie pojawi się na nim magicznie.
 
Niestety na drugim też nie widzę drugiej kreski. Jeżeli na żywo ja widzisz to najlepiej zrób z krwi beta hcgi będziesz miała jasność :) trzymam kciuki!
 
Wiesz co widzę że masz jakiś ból tyłka o to że rozbierałam test prosiłam żebyś swoje porady zostawiła dla siebie a tak w ogóle nie przypominam sobie żebyśmy przechodziły na ty.
W internecie panuje taka nietykieta, że każdy zwraca się do siebie na Ty.
Ból tyłka masz Ty bo widzisz coś czego nie ma. Poza tym nie przypominam sobie abym dawała Ci jakieś rady. Uważam, że rozbieranie testów nie ma żadnego celu i jest po prostu bezsensowne.
 
reklama
Do góry