reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mama G. - na językach.

Nie żebym jej broniła bo tego nie robię, ale wiecie że za MG stoją jeszcze inni lekarze którzy wyrażali zgodę/widzieli co ona robi a teraz się wypierają? 😁 NFZ czy WUM wytrą sobie ręce taka MG a dalej będą robić co chcą 😁 przecież na jej fikcyjne przyjęcie do szpitala ktoś wyraził zgodę 😁 sama sobie dokumentacji nie sfałszowała i nie wypisala przyjęcia na oddział 😁 UCZKiN na swoim IG udostępniał stories z wizyty lil masti czy innych influ i co? Nagle o niczym nie wiedzieli ? 🤣🤣 te same zdjęcia pojawiały się u MG co na insta UCZKiNu wiec sorry ale kumulacja złości powinna iść troche wyżej niż tylko na MG 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️

Ona się układała od lat z Wielgosiem i to za jego kadencji fałszowanko się odbyło. Zresztą on już wyleciał z uczkina mocno obrażony chociaż sam wcześniej zmienił zasady na podstawie, których teraz sam został wywalony 😂
 
reklama
Jeny, ile tu jadu i pisania nieprawdy, Dziewczyny🙉 Ja ją obserwuję, trochę mnie irytuje wiec już kilka razy sobie robiłam przerwę, ale kurczę...

Mylicie zbiórki NA ze zbiórkami DLA. Jeśli zbiórka nie jest na konkretny lek, terapię itp nie następuje rozliczenie z niej w takim zakresie jak w przypadku zbiórek NA. Takie otwarte zbiórki mają np przewlekle chore dzieci i te pieniadze są wówczas przeznaczane i na jedzenie i na terapię i na ubrania. To są pieniadze na bieżące potrzeby i warto mieć świadomość na co się wpłaca. Ona zbiera na "cele fundacji" i na 100% gdyby nie rozliczała tych zbiórek prawidłowo to już by poniosła konsekwencje. Natomiast nie rozliczy ich tak jak w przypadku zbiórki na jeden, konkretny cel.

Po drugie przyjmowała PO godzinach.

Po trzecie Lilmasti (której z kolei nie obserwuję więc jeśli ja pomieszam to niech mnie poprawi ktoś kto obserwuje) czekała na wizytę na NFZ normalnie około tygodnia.

Po czwarte jak działa Wasza logika, że nie ten zły co źle robi, ale ten co głośno się tym "chwali"? Źli są wszyscy, którzy uprawiają kolesiostwo tak w naszym kraju popularne.

Ona na pewno ma rys narcystyczny, na pewno jest zarozumiał, nie umie przyznawać się do blędu. To są jej cechy. Ma też zalety. Jest społecznikiem, robi wiele dobrego, jest lekarzem z powołania (ciekawe ilu milionerów dalej chciałoby pracowac w szpitalu). Jest naiwna, może odklejona, ale jak każdy człowiek jest miksem wad i zalet. Może wkurzać, można jej nie lubić, zrobiła źle, bardzo źle (mnie też bardziej boli historia o przyjeciu z dzieckiem na oddział), ale przyodziewanie jej w maskę najgorszego bogatego manipulatora to chyba lekka przesada. Pamiętajcie, że kazda z Was jeśli stałaby się popularna i bogata zostałaby w tym kraju tak potraktowana.

Osobiscie jakoś bardziej się boję ludzi ktorzy cwaniakuja i się tym nie chwalą niż odklejonej MG, która powie co zrobiła.

Ciekawostką jest, ze np zebrała baty od innej influ, która z kolei jest faktycznie cwana, która korzystała z przywileju bycia żoną lekarza wielokrotnie, a na Ig się kryguje na w porządku babeczkę...

Ale wiesz, że istnieje tylko jeden powód dla którego ona pracuje w szpitalu państwowym?
 
Ona się układała od lat z Wielgosiem i to za jego kadencji fałszowanko się odbyło. Zresztą on już wyleciał z uczkina mocno obrażony chociaż sam wcześniej zmienił zasady na podstawie, których teraz sam został wywalony 😂
No i gdzie teraz te artykuły o wielgosiu ? Gdzie krzykaczka maja stasko ? Gdzie jej felietony na ten temat ?
Obrywa się najmniejszym pionkom a "góra" nadal będzie kręcić wałki 🤷🏽‍♀️ zabrali się za to ludzie od dupy strony 🤷🏽‍♀️ kilka "influ" mocno na tej aferze zarobi no ale ważne że NFZ się wybielił 🤣🤣
 
No i gdzie teraz te artykuły o wielgosiu ? Gdzie krzykaczka maja stasko ? Gdzie jej felietony na ten temat ?
Obrywa się najmniejszym pionkom a "góra" nadal będzie kręcić wałki 🤷🏽‍♀️ zabrali się za to ludzie od dupy strony 🤷🏽‍♀️ kilka "influ" mocno na tej aferze zarobi no ale ważne że NFZ się wybielił 🤣🤣

Generalnie nie sądzę by ludzie mieli pretensje tylko do niej bo oczywistym jest współpraca uczkinu w tym procederze. O wielu również piszą artykuły.
Nie mniej jednak mowa jest o jej głupocie
 
Generalnie nie sądzę by ludzie mieli pretensje tylko do niej bo oczywistym jest współpraca uczkinu w tym procederze. O wielu również piszą artykuły.
Nie mniej jednak mowa jest o jej głupocie
No tak, bo wszyscy koncentrują się na linczu na MG bo się wygadała zamiast skupić się na tym dlaczego matki wczesniakow muszą kombinować, albo dlaczego nie mogą zostać na oddziale z.dziecmi, dlaczego muszą koczować na podłogach... kto za to odpowiada? Lekarz czy NFZ?
Dlaczego są kolejki do lekarzy i Ci co mogą próbują je ominąć? Znowu wina lekarza czy raczej organizacja NFZ?
Brakuje tutaj szczegółowego spojrzenia na problem.

Skoro taka aferka to może jeszcze rząd jakaś uchwałę przepchnie po cichu 😁😁
 
Jeny, ile tu jadu i pisania nieprawdy, Dziewczyny🙉 Ja ją obserwuję, trochę mnie irytuje wiec już kilka razy sobie robiłam przerwę, ale kurczę...

Mylicie zbiórki NA ze zbiórkami DLA. Jeśli zbiórka nie jest na konkretny lek, terapię itp nie następuje rozliczenie z niej w takim zakresie jak w przypadku zbiórek NA. Takie otwarte zbiórki mają np przewlekle chore dzieci i te pieniadze są wówczas przeznaczane i na jedzenie i na terapię i na ubrania. To są pieniadze na bieżące potrzeby i warto mieć świadomość na co się wpłaca. Ona zbiera na "cele fundacji" i na 100% gdyby nie rozliczała tych zbiórek prawidłowo to już by poniosła konsekwencje. Natomiast nie rozliczy ich tak jak w przypadku zbiórki na jeden, konkretny cel.

Po drugie przyjmowała PO godzinach.

Po trzecie Lilmasti (której z kolei nie obserwuję więc jeśli ja pomieszam to niech mnie poprawi ktoś kto obserwuje) czekała na wizytę na NFZ normalnie około tygodnia.

Po czwarte jak działa Wasza logika, że nie ten zły co źle robi, ale ten co głośno się tym "chwali"? Źli są wszyscy, którzy uprawiają kolesiostwo tak w naszym kraju popularne.

Ona na pewno ma rys narcystyczny, na pewno jest zarozumiał, nie umie przyznawać się do blędu. To są jej cechy. Ma też zalety. Jest społecznikiem, robi wiele dobrego, jest lekarzem z powołania (ciekawe ilu milionerów dalej chciałoby pracowac w szpitalu). Jest naiwna, może odklejona, ale jak każdy człowiek jest miksem wad i zalet. Może wkurzać, można jej nie lubić, zrobiła źle, bardzo źle (mnie też bardziej boli historia o przyjeciu z dzieckiem na oddział), ale przyodziewanie jej w maskę najgorszego bogatego manipulatora to chyba lekka przesada. Pamiętajcie, że kazda z Was jeśli stałaby się popularna i bogata zostałaby w tym kraju tak potraktowana.

Osobiscie jakoś bardziej się boję ludzi ktorzy cwaniakuja i się tym nie chwalą niż odklejonej MG, która powie co zrobiła.

Ciekawostką jest, ze np zebrała baty od innej influ, która z kolei jest faktycznie cwana, która korzystała z przywileju bycia żoną lekarza wielokrotnie, a na Ig się kryguje na w porządku babeczkę...

Super zbiera na fundacje i niesie pomoc. Ale jak widzisz w tak niewielkim gronie tutaj są już 2 osoby ( ja i @Zazuu ) , które potrzebowały pomocy psychologicznej , a jej nie uzyskały. A pewnie jesteśmy w jej „rozliczeniu „ i statystykach oznaczone jako osoby , którym pomogli . Btw jak udowodni urzędom czy jakimś innym organom kontrolnym ilu wsparć online udzieliła tak naprawdę? Gdzie kasa albo mobilny gabinet usg na który zbierała ?
Pracuje w szpitalu żeby popychać swój biznes do przodu , bo przecież na tym koniu jedzie - jako lekarz promuje swoje dobre ( a tak naprawdę zwyczajne tylko droższe ) produkty dla kobiet i niemowląt
 
Jeny, ile tu jadu i pisania nieprawdy, Dziewczyny🙉 Ja ją obserwuję, trochę mnie irytuje wiec już kilka razy sobie robiłam przerwę, ale kurczę...

Mylicie zbiórki NA ze zbiórkami DLA. Jeśli zbiórka nie jest na konkretny lek, terapię itp nie następuje rozliczenie z niej w takim zakresie jak w przypadku zbiórek NA. Takie otwarte zbiórki mają np przewlekle chore dzieci i te pieniadze są wówczas przeznaczane i na jedzenie i na terapię i na ubrania. To są pieniadze na bieżące potrzeby i warto mieć świadomość na co się wpłaca. Ona zbiera na "cele fundacji" i na 100% gdyby nie rozliczała tych zbiórek prawidłowo to już by poniosła konsekwencje. Natomiast nie rozliczy ich tak jak w przypadku zbiórki na jeden, konkretny cel.

Po drugie przyjmowała PO godzinach.

Po trzecie Lilmasti (której z kolei nie obserwuję więc jeśli ja pomieszam to niech mnie poprawi ktoś kto obserwuje) czekała na wizytę na NFZ normalnie około tygodnia.

Po czwarte jak działa Wasza logika, że nie ten zły co źle robi, ale ten co głośno się tym "chwali"? Źli są wszyscy, którzy uprawiają kolesiostwo tak w naszym kraju popularne.

Ona na pewno ma rys narcystyczny, na pewno jest zarozumiał, nie umie przyznawać się do blędu. To są jej cechy. Ma też zalety. Jest społecznikiem, robi wiele dobrego, jest lekarzem z powołania (ciekawe ilu milionerów dalej chciałoby pracowac w szpitalu). Jest naiwna, może odklejona, ale jak każdy człowiek jest miksem wad i zalet. Może wkurzać, można jej nie lubić, zrobiła źle, bardzo źle (mnie też bardziej boli historia o przyjeciu z dzieckiem na oddział), ale przyodziewanie jej w maskę najgorszego bogatego manipulatora to chyba lekka przesada. Pamiętajcie, że kazda z Was jeśli stałaby się popularna i bogata zostałaby w tym kraju tak potraktowana.

Osobiscie jakoś bardziej się boję ludzi ktorzy cwaniakuja i się tym nie chwalą niż odklejonej MG, która powie co zrobiła.

Ciekawostką jest, ze np zebrała baty od innej influ, która z kolei jest faktycznie cwana, która korzystała z przywileju bycia żoną lekarza wielokrotnie, a na Ig się kryguje na w porządku babeczkę...
Lilmasti czekała na wizytę bo po pozytywnym teście i tak by nic nie było widać 🤷🏻‍♀️ więc czekała na odpowiedni termin, żeby potwierdzić ciążę na USG a nie bo kolejka.
No i druga kwestia, że MG nie prowadzi tam ciąż więc wiadomo, że była przyjęta jako znaleziona po latach kuzynka 😎
 
Po trzecie Lilmasti (której z kolei nie obserwuję więc jeśli ja pomieszam to niech mnie poprawi ktoś kto obserwuje) czekała na wizytę na NFZ normalnie około tygodnia.

Ja też jej nie śledzę, ale to tłumaczenie pachnie mi fejkiem, bo miało miejsce po fakcie. Najpierw MG mówi wprost, że przyjęła ją po godzinach poza kolejką, a potem wychodzi na to, że jednak miała umówiony termin? Nie kupuję tego.
Co do hipokryzji, to zgadzam się w 100%. Ale my raczej mówimy o głupocie i zadufaniu w sobie tej osoby.
 
Jeny, ile tu jadu i pisania nieprawdy, Dziewczyny🙉 Ja ją obserwuję, trochę mnie irytuje wiec już kilka razy sobie robiłam przerwę, ale kurczę...

Mylicie zbiórki NA ze zbiórkami DLA. Jeśli zbiórka nie jest na konkretny lek, terapię itp nie następuje rozliczenie z niej w takim zakresie jak w przypadku zbiórek NA. Takie otwarte zbiórki mają np przewlekle chore dzieci i te pieniadze są wówczas przeznaczane i na jedzenie i na terapię i na ubrania. To są pieniadze na bieżące potrzeby i warto mieć świadomość na co się wpłaca. Ona zbiera na "cele fundacji" i na 100% gdyby nie rozliczała tych zbiórek prawidłowo to już by poniosła konsekwencje. Natomiast nie rozliczy ich tak jak w przypadku zbiórki na jeden, konkretny cel.

Po drugie przyjmowała PO godzinach.

Po trzecie Lilmasti (której z kolei nie obserwuję więc jeśli ja pomieszam to niech mnie poprawi ktoś kto obserwuje) czekała na wizytę na NFZ normalnie około tygodnia.

Po czwarte jak działa Wasza logika, że nie ten zły co źle robi, ale ten co głośno się tym "chwali"? Źli są wszyscy, którzy uprawiają kolesiostwo tak w naszym kraju popularne.

Ona na pewno ma rys narcystyczny, na pewno jest zarozumiał, nie umie przyznawać się do blędu. To są jej cechy. Ma też zalety. Jest społecznikiem, robi wiele dobrego, jest lekarzem z powołania (ciekawe ilu milionerów dalej chciałoby pracowac w szpitalu). Jest naiwna, może odklejona, ale jak każdy człowiek jest miksem wad i zalet. Może wkurzać, można jej nie lubić, zrobiła źle, bardzo źle (mnie też bardziej boli historia o przyjeciu z dzieckiem na oddział), ale przyodziewanie jej w maskę najgorszego bogatego manipulatora to chyba lekka przesada. Pamiętajcie, że kazda z Was jeśli stałaby się popularna i bogata zostałaby w tym kraju tak potraktowana.

Osobiscie jakoś bardziej się boję ludzi ktorzy cwaniakuja i się tym nie chwalą niż odklejonej MG, która powie co zrobiła.

Ciekawostką jest, ze np zebrała baty od innej influ, która z kolei jest faktycznie cwana, która korzystała z przywileju bycia żoną lekarza wielokrotnie, a na Ig się kryguje na w porządku babeczkę...
pracuje jako lekarz, bo na tym się wybiła. Sprzedaje produkty, a ludzie je kupują, bo ona jako LEKARKA je poleca. Cała jej marka została zbudowana na tym, że jest lekarką. Przestanie być lekarką, to straci markę 🤷‍♀️ więc nie, to, że pracuje jako lekarka mimo milionów na koncie nie jest równoznaczne z tym, że pracuje z powołania 🤦‍♀️
 
reklama
Dla mnie ona zawsze była symbolem niezrozumiałej dla mnie mody wśród przyszłych i obecnych mam na szukanie diagnoz i porad w internecie. Można sobie napisać największą bzdurę, a mamuśki łykają to jak pelikany i potem szarpią się po forach o rację, mówiąc, że gdzieś coś przeczytały.

Reasumując, dobrze jej tak.
 
Do góry