reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama G. - na językach.

to ja przegapiłam takie komentarze 😱
No z emptią kolesiostwo nie ma nic wspólnego. Jakby przyjęła w taki sposób obcą pacjentkę błagającą o wizytę - może i owszem, miałoby.

No ja oglądałam fragmenty tego live'a i właśnie ta błazeńska pewność siebie doprowadziła mnie do furii. Bo to, że mamy do granic przeciążony system ochrony zdrowia, a luki w prawie pozwalają na naginanie zasad to powód do potępienia, a nie do wybijania się na tym
 
reklama
A pamiętacie jak udostępniła magazyn RP na zbiórkę darów dla Ukrainy? I jak ktoś nie miał jak przywieźć, a chciał wapomoc JEJ zbiórkę, to mógł zamówić w jej sklepie i jako adres do wysyłki wstawić adres sklepu i ona łaskawie udostępniła kod rabatowy umożliwiający darmową dostawę w takim przypadku? :D
 
A pamiętacie jak udostępniła magazyn RP na zbiórkę darów dla Ukrainy? I jak ktoś nie miał jak przywieźć, a chciał wapomoc JEJ zbiórkę, to mógł zamówić w jej sklepie i jako adres do wysyłki wstawić adres sklepu i ona łaskawie udostępniła kod rabatowy umożliwiający darmową dostawę w takim przypadku? :D

Ta.. Generalnie możnaby utworzyć wątek na jej hity. Chociaż jej wspieranie zbiórki na wlewy kawą chyba w ramach alternatywnej terapia onkologicznej to jednak trudno przebić.
 
A pamiętacie jak udostępniła magazyn RP na zbiórkę darów dla Ukrainy? I jak ktoś nie miał jak przywieźć, a chciał wapomoc JEJ zbiórkę, to mógł zamówić w jej sklepie i jako adres do wysyłki wstawić adres sklepu i ona łaskawie udostępniła kod rabatowy umożliwiający darmową dostawę w takim przypadku? :D

Hahahahaha o było , było 😀 ale potem szybko zakończyli akcje , bo nie mieli gdzie tych rzeczy trzymać , czyt. Sprzedała co miała sprzedać i pozbyła się problemu . A przy okazji znów zyskała opinie dobrej i bezinteresownej
 
Nie żebym jej broniła bo tego nie robię, ale wiecie że za MG stoją jeszcze inni lekarze którzy wyrażali zgodę/widzieli co ona robi a teraz się wypierają? 😁 NFZ czy WUM wytrą sobie ręce taka MG a dalej będą robić co chcą 😁 przecież na jej fikcyjne przyjęcie do szpitala ktoś wyraził zgodę 😁 sama sobie dokumentacji nie sfałszowała i nie wypisala przyjęcia na oddział 😁 UCZKiN na swoim IG udostępniał stories z wizyty lil masti czy innych influ i co? Nagle o niczym nie wiedzieli ? 🤣🤣 te same zdjęcia pojawiały się u MG co na insta UCZKiNu wiec sorry ale kumulacja złości powinna iść troche wyżej niż tylko na MG 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️
 
Nie żebym jej broniła bo tego nie robię, ale wiecie że za MG stoją jeszcze inni lekarze którzy wyrażali zgodę/widzieli co ona robi a teraz się wypierają? 😁 NFZ czy WUM wytrą sobie ręce taka MG a dalej będą robić co chcą 😁 przecież na jej fikcyjne przyjęcie do szpitala ktoś wyraził zgodę 😁 sama sobie dokumentacji nie sfałszowała i nie wypisala przyjęcia na oddział 😁 UCZKiN na swoim IG udostępniał stories z wizyty lil masti czy innych influ i co? Nagle o niczym nie wiedzieli ? 🤣🤣 te same zdjęcia pojawiały się u MG co na insta UCZKiNu wiec sorry ale kumulacja złości powinna iść troche wyżej niż tylko na MG 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️
To wszystko jest tajemnicą poliszynela:) i tak było, tak jest, i tak będzie ale są rzeczy, o których się głośno nie mówi. A MG wykazała się rażącą bezmyślnością w tym temacie
 
reklama
Jeny, ile tu jadu i pisania nieprawdy, Dziewczyny🙉 Ja ją obserwuję, trochę mnie irytuje wiec już kilka razy sobie robiłam przerwę, ale kurczę...

Mylicie zbiórki NA ze zbiórkami DLA. Jeśli zbiórka nie jest na konkretny lek, terapię itp nie następuje rozliczenie z niej w takim zakresie jak w przypadku zbiórek NA. Takie otwarte zbiórki mają np przewlekle chore dzieci i te pieniadze są wówczas przeznaczane i na jedzenie i na terapię i na ubrania. To są pieniadze na bieżące potrzeby i warto mieć świadomość na co się wpłaca. Ona zbiera na "cele fundacji" i na 100% gdyby nie rozliczała tych zbiórek prawidłowo to już by poniosła konsekwencje. Natomiast nie rozliczy ich tak jak w przypadku zbiórki na jeden, konkretny cel.

Po drugie przyjmowała PO godzinach.

Po trzecie Lilmasti (której z kolei nie obserwuję więc jeśli ja pomieszam to niech mnie poprawi ktoś kto obserwuje) czekała na wizytę na NFZ normalnie około tygodnia.

Po czwarte jak działa Wasza logika, że nie ten zły co źle robi, ale ten co głośno się tym "chwali"? Źli są wszyscy, którzy uprawiają kolesiostwo tak w naszym kraju popularne.

Ona na pewno ma rys narcystyczny, na pewno jest zarozumiał, nie umie przyznawać się do blędu. To są jej cechy. Ma też zalety. Jest społecznikiem, robi wiele dobrego, jest lekarzem z powołania (ciekawe ilu milionerów dalej chciałoby pracowac w szpitalu). Jest naiwna, może odklejona, ale jak każdy człowiek jest miksem wad i zalet. Może wkurzać, można jej nie lubić, zrobiła źle, bardzo źle (mnie też bardziej boli historia o przyjeciu z dzieckiem na oddział), ale przyodziewanie jej w maskę najgorszego bogatego manipulatora to chyba lekka przesada. Pamiętajcie, że kazda z Was jeśli stałaby się popularna i bogata zostałaby w tym kraju tak potraktowana.

Osobiscie jakoś bardziej się boję ludzi ktorzy cwaniakuja i się tym nie chwalą niż odklejonej MG, która powie co zrobiła.

Ciekawostką jest, ze np zebrała baty od innej influ, która z kolei jest faktycznie cwana, która korzystała z przywileju bycia żoną lekarza wielokrotnie, a na Ig się kryguje na w porządku babeczkę...
 
Do góry