reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam ząbek!!!

Alka myje zęby w kąpieli, czasem ma 3 szczotki w ręce, pasty elmex dla dzieci używamy, taką poleciła dentystka, powiedziała żeby się nie bać połykania tej pasty, bo dawka fluoru jest taka, że musiałaby całą tubkę połknąć żeby jej zaszkodziła;-)
 
reklama
Domiska- u nas w łazience kibelek jest zaraz obok umywalki, patrzac z góry to nawet zachodzi pod umywalkę. A kolejnosć jest taka że mówie "idziemy szorowac ząbki" a mała leci do łazienki , kładzie swoja mała matke antyposlizgową na kibelku i próbuje sie sama na niego wdrapac :-D, stawiam ja bierze szczoteczke , puszcza wode i szoruje, macza szczoteczke, szoruje i tak wkółko mogłaby cały dzień:-p
próbuje ja nauczyć pluc ale jak narazie nie załapała o co biega:-p
 
z rana dojrzałam ze wylęgły się 3 trójki:tak:chyba szły wszystkie na raz bowiedziałam ze na dole dzie ale że towarzysza jej jeszcze dwie górne to nie wiedziałam...
no to u nas na stanie 15 sztuk:-)jeszcze tylko górna 3 i piąteczki i bedziemy mieli cały zestaw:-p
 
Mada, gratulacje dla Ami! Super! To juz prawie pelny zestaw slicznego uzebienia :tak::-)

Nam jeszcze daleko do osiagniecia kompletu :-p
 
Sandra ja kupilam Oliwce paste Oral-B Stages, taka nie duza, kolorowa tubka. Nakladam doslownie odrobinke tej pasty na szczoteczke. Oliwka bardziej ja zjada niz nia myje ale zawsze to jakies urozmaicenie i zabawa :-D

mada78 gratulacje z powodu 15(!) zabkow :tak::-)
 
Piotrek nie znosi mycia zębów, ale my go katujemy ;-)
od czasu, gdy kupiłam mu pastę Nenedent, to idzie nam to mycie bardziej znośnie, pewnie dlatego, że młodemu pasta smakuje, bo pluć na zawołanie nie potrafi. jeszcze ;-)
 
wiecie co ja juz nic nie rozumiem z tego wychodzenia zebow bo Julka nie ma dwojki na dole a juz jej 4 wyszla i idzie druga i po lewej stronie zebow ma 5 a po prawej 3 :baffled:
 
Falbala, niczym sie nie przejmuj. Sara ma jak narazie tylko 5 zebow- 4 jedynki i 1 czworke dolna. A widze, ze kolejne 2 czworki beda jej sie wyzynac :tak:Dwojek brak ;-):-)
 
falbala dokładnie tak jak pisze sandra nie przejmuj się kolejnością wychodzenia ząbków, nie każde książkowo wychodzą:tak:
 
reklama
Do góry