reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam ząbek!!!

reklama
Gratuluje nowych zabkow wszystkim smykom !!!!


U nas tez ksiazkowo. Brakuje nam dolnych trojek, no i piatek.

Zabki myjemy pasta elmex dla dzieci.
Uzywamy zawsze do tego trzech szczoteczek :baffled:

Po kapieli jemy kolacje, a po kolacj daje Mateuszkowi dwie szczoteczki z mikroskopijna iloscia pasty. Glownie to gryzie te szcoteczki, no ale ma zajete raczki, wiec ja moge mu porzadnie w miedzyczasie umyc zeby trzecia szczoteczka juz z wieksza iloscia pasty.

To samo rano po sniadaniu.

Ile to sie trzeba nakombinowac ;-) W kazdym badz razie zabeg mu sie podoba, wiec OK.
W nocy nic nie je, nie pije, wiec mam pewnosc, ze ta pasta troche podziala.

Kiedy idziecie do dentysty???????!!!!!!
 
Patowi przebila sie druga gorna czworka. Czyli mamy wszystkie 1,2, dwei gorne 4, i jedna gorna lewa 3.

Sandra widze ze Sarci zabki wychodza jak chca... nie martw sie u Pata tez ksiazkowo nigdy nie szlo. Wazne ze jakies sa i jest czym pogryzc jedzenie.
 
mikolaj ma tylko 1,2 i 5 myjemy zabki tylko wieczorem w kapieli, pasta Colgate Smiles, dla mnie wazne jest ze ma mietowy smak nie wiem czemu ale nie mam przekonania do owocowych past chocby nie wiem jak dobrej firmy. po myciu pije jeszcze mleko ale nie zasnaby inaczej, wiec na razie mysle ze niestety musi tak byc. a zabalki chetnie myje. najpierw tatus mu szoruje a potem miki sam poprawia:-)
 
kurcze, a ja w dalszym ciagu nie mam dla julki zadnej pasty:zawstydzona/y: widze,że już większośc dzieciaków używa pasty... hmmm
 
Nam pani w aptece polecila Nenedent bez fluoru. Piotrus myje zeby trzy razy dziennie, ale moglby ze trzydziesci. Pasuje mu szczoteczka, bo mozna nia podrapac dziaselka. Szczoteczka wytrzymuje u nas tydzien. Pozniej wyglada jak taka do mycia smoczkow i butelek. Ale niech myje, jak chce, byle mu weszlo w nawyk. :tak:
 
Fabala-u nas tez ząbki raczej małoksiązkowo powyłaziły:-p

teraz pozostało nam czekac tylko na piatki cała reszta juz ujrzała swiatło dzienne:tak:
 
ja to nie wiem moje dziecko jakies dziwne. waszym piatki na koncu wychodza a jemu wyszly jako trzecie po jedynkach i dwojkach. bo chyba niemozliwe zeby tyle miejsca na same trojki zostalo. zobaczymy ale teraz jestem na 100% pewna ze to sa jednak piatki!
 
Dorota ja też nie wiem czy mała ma 4 czy 5-ki bo jeżeli to 4 to na 3 strasznie dużo miejsca sobie zostawiła że pies z buda przeleci:baffled: a znowu na 5 bardzo mało miejsca z tyłu jest a wogóle to te 4 (lub5) strasznie duże jak sie usmiechnie to jakby glazy w buzi miała:-p
 
reklama
kurcze, a ja w dalszym ciagu nie mam dla julki zadnej pasty:zawstydzona/y: widze,że już większośc dzieciaków używa pasty... hmmm
Ewuś ja tez mam Colgate smilles dla dzieci od 0 do 2 lat ale jej w sumie nie uzywam a jak juz to daje tylko troszke. Bo dentystka mowila ze nie trzeba naprawde dawac pasty jak dziecko nie pluje wystarczy sama woda albo rumianek :-D.
 
Do góry