reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

hope żeberka w piątek?! ;)
u nas leniwe mmmmmmm na szczęście mama je robi bo ja talentu ani ręki do wszelkich pierogów czy klusek to nie mam ;/
 
reklama
z rana znów mnie lody zrobiły w jajo:-D rozmroziły się skubane i musiałam zjeść tyle ile ich było,czyli połowę opakowania.
Potem był hamak,lenistwo i arbuz..
a w międzyczasie złożyłam zapotrzebowanie u męża na mazurki na święta:-D właśnie dzwonił, że są i kupuje,już nie mogę się doczekać, Mam nadzieję, że dotrzymają do niedzieli.
 
Święta lada dzien same pyszności ciasta sałatki mazurki kiełbaski a moje cukry będą szaleć:-), chyba będę musiała trochę pobiegać po każdym jedzonku:-D
 
Bra a ja zamiast obiadu zjadłam dwa pączki i loda, z dwojga złego mądrzej byłoby zjeść to mięcho a nie słodkości. Ale to ostatnie tygodnie bezkarnego obżerania :zawstydzona/y: Jak ja przeżyję ograniczenia po porodzie...
 
jaipur arbuuuuz mniaaammm... ale mi smaka narobiłaś:tak:
ja dziś zjadłam pysznego ktęconego amerykańskiego loda.. i gofry ciągle za mną chodzą...
 
reklama
Ja właśnie sernik na zimno zrobiłam teraz krzyczę na lodówkę aby szybciej się galaretka tężała bo już się doczekać nie mogę.
 
Do góry