reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

ale mam ochotę na piwo ze spritem ... mmmm najlepsze jest to, że normalnie piwa to ja nie znoszę :) chyba trzasnę dziś sobie bezalkoholowe :)
 
reklama
bra, ja miałam wczoraj takie łaknienie na piwko. Sąsiadka mówi do mnie wczoraj : " wleć do mnie jutro wieczorkiem na taras na małe piw. Ojej zapomniałam, że nie możesz, to na soczek". Więc jak zaczęłam o tym myśleć to mi się tak piwka zachciało schłodzonego, że aż dziwne to było.
 
zrobiłam koktajl z truskawek, ale jakoś chce mi się świeżych..
Do tego zaczyna się sezon na szparagi.. już nie mogę się doczekać.Mam nadzieję, że junior nie bedzie miał nic przeciwko:-D
 
Jaipur u nas sezon na szparagi w pełni, ostatnio robiłam na parze... pycha...
A dziś robimy grillka bo ostatnie dwa dni deszcz padał i nie było jak...
 
kocham Was dziewczyny! Ja na śmierć zapomniałam o szparagach bo jeszcze ich nie widziałam ale to dlatego, że nie byłam tam gdzie są u nas najlepsze :) Też wolę zielone ale są później. Ale może już też są :)
 
reklama
Do góry