reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

a ja nigdy szparagow w ustach nie mialam...nawet nie bardzi wiem jak to wyglada...za to niem oge sie juz doczekac tuskawek, ale nie kupnych tlyko tych prosto z pola.
Powiem wam, ze ja ostatnio nie mam apetytu do jedzenia wogole...musze sie zmuszac zeby malemu cos dostarczyc, ale sama moge caly dzien nic nie jest tylko lody...ooooo wlasnie sobie przypomnialam, ze mam 2 litry lodziakow w zamrazalce :-)
 
reklama
Szparagi to ja kiedys jadłam tylko takie ze słoiczka i dla mnie bleee, no ale może jak takie świeże się przygotuje, musiałabym wpaść do którejś z Was z wizytą :-D
A ja prawie codziennie zajadam się truskawkami póki mogę ;)
 
a wy o szparagach czy fasolce szparagowej mówicie, bo spotkałam się z tym że na fasolkę szparagową ludzie szparagi mówią.
A ja jadę do polskiego sklepu bo w szpitalu naszedł mnie smak na zupę ogórkową taką bardzo kwaśną.
Jolek jedz po prostu zdrowo, nie tłusto i nie wydymające potrawy a powinno być dobrze.
 
Laski ja tez jeszcze nigdy w ustach szparagów nie miałam :zawstydzona/y: może któraś bedzie tak uprzejma i wrzuci jakiś sprawdzony dokładny przepis :-p;-)
 
reklama
Styna jak mnie naszło na ogórkową to na drugi dzień na porodówce wylądowałam. I prawie cały gar przepysznej zupki M wciągnął:(
 
Do góry