reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

reklama
Musztarda, czosnek, oliwa, oregano, bazylia, majeranek, słodka lub ostra papryka, sól, pieprz, wymerdać z ziemniakami pokrojonymi na cząstki - łódeczki, piec w 220 stopniach około 40 minut, zajadać :-)
 
No to sobie spróbuję, ale jutro, bo dziś idę do restaurant z koleżankami i wpierdzilę sobie deser lodowy z bitą orzeszkami prażonymi, bananami polany czekoladą...
 
a ja wchłonełam truskawki ze śmietaną zmiksowane musze opróźnić zamrażarkę z mrożonek przed rozwiązaniem
 
Kurde Wy tu o jedzeniu a ja mam dziś taką zgagę,że nie wyrabiam. Popiję ,leka na chwilę przejdzie i zaraz wraca. To chyba przez tą moją kanapeczkę z konserwą i pomidorkiem. Miałam taką chęć na nią,żeby od sera trochę odskoczyć i mam za swoje :(
 
Jolciu zgagę i to okrutną powodują pomidory :sorry:

Matusia ja też chcę taki deser, buuu ... Idę robić sernik na zimno, twoja wina!
 
Joluś- kochanie na tą zgagę naprawdę pomaga rzuć migdały :tak: Ja wczoraj w desperacji przeszukałam szafki i znalazłam i pomogło ojj pomogło :tak: dzisiaj jadę do sklepu i są na pierwszym miejscu na liście zakupów.
 
Mi już migdały nie pomagają. Oj zjadłabym sobie jakiegoś dobrego loda ..... Kurde M pewnie już trzeci raz do sklepu nie pójdzie
 
reklama
Do góry