reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

Ja dwa dni temu jadłam pysznego arbuza, a teraz nie chce mi się iść do sklepu zobaczyć czy jeszcze są, może wpadnę w drodze powrotnej od doktorka to zakupię sobie na kilka dni, bo mi ochoty narobiłyście...
 
reklama
mmm ja dziś koktajl truskawkowy, tylko niech się truskawki rozmrożą :) a na obiadek kurczaczek wg nigelli :) udka na sałacie z przepysznym sosem, na którego przepisu dokładnie nie pamiętam więc będzie kombinowanie ;)))) no chyba, że gdzies w internecie znajdę :)
 
Dziewczyny, tak mi narobiłyście apetyt swoimi smakołykami, że wyjęłam z zamrażarki malinki, do tego cukier i mleko i..... MNIAM!:rofl: świeżutki powiew lata;-)
 
Mi zaraz przywiozą jedzonko, makaron z pieczarkami i kurczakiem i sosem holenderskim do tego sałateczkę i napojek... Nie mam dziś czasu na gotowanie a głodna jestem...
 
a ja jeden obiadek już zjadłam zupke ogórkową z wczoraj zaraz pofruna do piekarnika skrzydełka do tego ziemniaki i sałata w śmietanie mniam :)
 
juz teraz nie wiem co kupic... czy truskawki, czy kurę :-) nie bedzie mi sie chciało dzwigac a co gorsza przygotowywac wszystkiego :-) maz i tak zje obiadek w pracy, a synek w przedszkolu wiec mam wolna reke:-) chyba wybiore owoce, wczoraj zjadlam 5 kiwi na raz:-)
 
poisy, owoce - dobry wybór, ale żebyś głodna nie była szybko

U niektórych juz były pierwsze grille w ogrodzie, a u nas dziś ognisko, tzn kociołek myśliwski na obiad. Ostatni jadłam w drugim miesiącu ciąży, a dziś po takiej przerwie... mniam... a najfajniejsze że ja mam wolne od robienia obiadu.
 
arbuz&lody:-D bo obiad przepadł
mąż właśnie zakomunikował ,że zjadł wielkiego kebaba na lotnisku, wiec jak doleci nie będzie głodny.To nic nie robię.
 
A ja zaraz wstawię sobie pyzy z mięsem i do tego skwareczki chrupiące. P kończy dzisiaj później więc dopiero koło 19 będzie w domu to mam czas aby coś dla niego wymyślić.
 
reklama
Do góry