reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Milo ze myslisz o nas[emoji23][emoji23][emoji106][emoji8]
W pon bylosmy ogladnac porodowka i dr poznac ktory bedzue przy porodzie
Zadecydowali cc bo jestem 13.5 msca po cc i boja sie...
Tak wiec data 22/6 o 7:15 poznamy Francesco [emoji7][emoji108]

Czuje sie jakos ok myslac juz tylko ze koniec za 43 dni
Sa dni super a sa ze bym lezala a nie moge przy roczniaku [emoji23]

A u was ??
Podziwiam Cię. Myśle, że ja nie dałabym rady przy rocznym dziecku. Pamiętam jak zmęczenie ścinało mnie z nóg, oczy same zamykał się i poddawałam sie opadającym powiekom.
Rozwiązanie masz w ostatni dzień szkoły. Dzieci jeszcze świadectw w szkołach nie odbiorą, a Ty będziesz juz po[emoji38]zapamiętam tę datę...odezwę się żeby sprawdzić jak Ci poszło, jak się czujesz i jak oczywiście Twoj maluch.
Moja ciaza upływała spokojnie ale końcówka była ciężka i pamiętam, że chciałam w jak najwcześniejszych terminie dogodnym dla mnie i Antosia zakończyć tą meczarnie[emoji6]
Pochwal się później swoim maluszkiem.
Trzymam za Ciebie kciuki i czekam na odzew po rozwiązaniu. Poglaszcz od forumowej cioci brzuszek[emoji4][emoji9]
 
reklama
Podziwiam Cię. Myśle, że ja nie dałabym rady przy rocznym dziecku. Pamiętam jak zmęczenie ścinało mnie z nóg, oczy same zamykał się i poddawałam sie opadającym powiekom.
Rozwiązanie masz w ostatni dzień szkoły. Dzieci jeszcze świadectw w szkołach nie odbiorą, a Ty będziesz juz po[emoji38]zapamiętam tę datę...odezwę się żeby sprawdzić jak Ci poszło, jak się czujesz i jak oczywiście Twoj maluch.
Moja ciaza upływała spokojnie ale końcówka była ciężka i pamiętam, że chciałam w jak najwcześniejszych terminie dogodnym dla mnie i Antosia zakończyć tą meczarnie[emoji6]
Pochwal się później swoim maluszkiem.
Trzymam za Ciebie kciuki i czekam na odzew po rozwiązaniu. Poglaszcz od forumowej cioci brzuszek[emoji4][emoji9]

[emoji8]poglaskalam;)
Sily dodaje mi fakt ze w ciaze nie idzie szybko zajsc
Tyle nas stsraczek a mi tak szybko sie udalo;) po porodzie
Juz koncowka fakt najgorsza[emoji28][emoji28]42 dni ufff ale juz wszy gotowe
Chodze tylko na spacerki I tyle
Pochwale sie [emoji108]
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Czy mogę dołączyć do zacnego grona?
Mam 37 lat i od września będę starać się o trzecie dziecko W tym tygodniu idę do lekarza i na badania zobaczymy jak i co tam w trawie piszczy trochę boję się czy w tym wieku wszystko okej i da radę.
 
Do góry