reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Dziewczyny... a ja jednak wrócę do gry.
Chyba każdy kryzys jest po to aby wzmocnić więzi -> chodź już myślałam, ze się poddamy.
Myślałam, że ostatni cykl zakończy się sukcesem ..ale jednak nie.
Muszę M wysłać na badania.
Mój lekarz już nie współpracuje z Enelmedem ..wiec hm..co robić dalej.

A tymczasem zaczęłam biegać ...może jeszcze trochę schudnę :) I jakoś muszę zebrać siły aby się pozytywnie nastawić... na to co dalej... bo czas leci, zegar tyka... a mi nie jest łatwiej ..robię się nerwowa , i zaczyna mnie to wkurzać.....ale to nic nie zmieni , nie pomoże ...
Trzymam kciuki za pomyślność starań [emoji110]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Peugeotka36 serdeczne gratulacje! Niech dziecina rośnie piękna, mądra i zdrowa :)
@ Ansure - powodzenia! Pozytywne nastawienie to podstawa. Bieganie pomoże wyładować stres i poprawia humor. Ja nie lubię biegać, ale namiętnie chodzę. Od straty ciąży poleciały mi 4 kg i się wylaszczyłam ;)
U mnie jakoś bez zmian. Nie robiłam świeżej bety, poczekam jeszcze z 3 tygodnie. No i trochę zaszaleliśmy. Ciekawa jestem czy wysoki poziom betaHCg chroni przed ciążą - bo akurat byłam w połowie cyklu. W necie sąsprzeczne informacje. Teraz moja ginekolog chyba by mnie udusiła - gdybym zaszła 3 tygodnie, a nie 3 miesiące po łyżeczkowaniu. Ja sama strasznie bym się bała. Wiecie coś na ten temat?
Wysoka beta przeszkadza w zajsciu w ciążę ale sa dziewczyny które po pierwszej @ lub drugiej @ po poronieniu zaszly w ciążę i jak piszą na poczatku są plamienia i rozne incydenty ...:( no ale kazdy organizm jest inny więc ...;) moje pierwsze poronienie prawie 6 lat temu odczekalam 3 miesiace i zaczelismy starania udalo sie w pierwszym podejsciu a teraz @ byla dopiero po 6 tygodniach od poronienia i od razu starania [emoji12]tym razem nie mam czasu na czekanie bo czas kalendarzowy biegnie szybciej niz bym tego chciała [emoji6]pije dwa razy dziennie Miovarian i zobaczymy czy cos pomoze [emoji6]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wysoka beta przeszkadza w zajsciu w ciążę ale sa dziewczyny które po pierwszej @ lub drugiej @ po poronieniu zaszly w ciążę i jak piszą na poczatku są plamienia i rozne incydenty ...:( no ale kazdy organizm jest inny więc ...;) moje pierwsze poronienie prawie 6 lat temu odczekalam 3 miesiace i zaczelismy starania udalo sie w pierwszym podejsciu a teraz @ byla dopiero po 6 tygodniach od poronienia i od razu starania [emoji12]tym razem nie mam czasu na czekanie bo czas kalendarzowy biegnie szybciej niz bym tego chciała [emoji6]pije dwa razy dziennie Miovarian i zobaczymy czy cos pomoze [emoji6]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za odpowiedź. Pożyjemy zobaczymy co z tych naszych szaleństw będzie. Powodzenia w staraniach. A co to jest ten miovarian?
 
zastosowanie

Produkt zawiera myo-inozytol i witaminy (kwas lewomefoliowy - aktywna postać kwasu foliowego, witaminę B12).

Witamina B12 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Foliany oraz witamina B12 pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz biorą udział w procesie podziału komórek.



Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wisna czytalam na forum ze dziewczyny b.szybko zachodza w ciążę po miovarianie i moj gin kazal mi pic 2 razy dziennie do momentu zajscia bo moj organizm slabo przyswaja zwykly kwas foliowy ;) zobaczymy jaki efekt będzie [emoji6]bede testowac ok 24.04

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj dziewczyny..coś spokojniej u nas.
Będę smęcić... brakuje mi motywacji, pogoda mnie rozbraja...a chciałabym poczuć wiosnę, przypływ energii i wiary, że się uda!
 
Do góry