reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

reklama
Peugeotka36 napisz mi czy miałaś zakładany cewnik przy cc? Zakładam, że raczej tak, czy jest to bolesne przy zakładaniu i usuwaniu?



Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak nic nie boli bo juz wtedy masz znieczulenie w kregoslup i nic nie czyjesz pas dol;))
Sciagaja zaraz po zszyciu
Nic sie nie boj
Boli tylko jak znieczulenie svhodzi a rana jest i chodzisz skulona w pol z bolu ale tydz i smigaszz
 
@Zasmucona u mnie nic nowego. Pisałam, że w grudniu miałam ciążę biochemiczną. Pozytywny test ciążowy, ale beta niska, choć ciążowa 6. Dwa dni potem przyszło krwawienie. No i po ciąży. W tym cylku nie wiem. Robiłam wczoraj test, ale negatywny. Mam jeszcze trochę nadziei bo okres mam mieć w przyszły czwartek. I jak się nie uda, odpuszczamy. Ja bym jeszcze popróbowała z trzy miesiące, ale mąż jest przeciwko. Ale mocno trzymam kciuki za wasze ciążowe brzuszki.
 
@Zasmucona u mnie nic nowego. Pisałam, że w grudniu miałam ciążę biochemiczną. Pozytywny test ciążowy, ale beta niska, choć ciążowa 6. Dwa dni potem przyszło krwawienie. No i po ciąży. W tym cylku nie wiem. Robiłam wczoraj test, ale negatywny. Mam jeszcze trochę nadziei bo okres mam mieć w przyszły czwartek. I jak się nie uda, odpuszczamy. Ja bym jeszcze popróbowała z trzy miesiące, ale mąż jest przeciwko. Ale mocno trzymam kciuki za wasze ciążowe brzuszki.
Kurcze szkoda ale moze ci sie uda ja w pierwszym cyklu bylam na 100 procent pewna i nici z tego a później zdecydowalismy ze próbujemy do konca roku kupiłam nawet 3 paczki pigulek bo bylam pewna ze ten cykl był stracony i szok. Mam nadzieję że się uda i życzę Ci tego trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry